Eesti esimese parfüümi esitlus

12. novembril toimub Eesti esimest looduslikku parfüümibrändi HURM tutvustav üritus Tallinn Design Houses. Üritusel saab kuulda lähemalt brändi tekkeloost, parfüümide arendusprotsessist koostöös TTÜ-ga ning muidugi tutvuda lõhnadega.

FM3A7317

Fotod: Tootja

HURM kannab endas looduse võluvat lihtsust, kuid ka killukest taltsutamatut ja ürgset salapära. Loodus inspireeris looma parfüüme, mis oleksid puhtad, kvaliteetsed ja unikaalsed, sobitudes nii naistele kui ka meestele.

Parfüüm on iga inimese naha peal ainulaadne tulenevalt asjaolust, et lõhnataju on kõigil individuaalne ning looduslikud lõhnad reageerivad erinevalt kandja naha peal. Hetkel on valikus 3 parfüümi: vürtsikas HÄMARIK, lilleline AOKUMA ning puidune ÜRGMETS.

hrm

 

Iga lõhn avab end ja muutub aja jooksul kandja peal, tuues esile erinevad lõhnanoodid sekundite, minutite ja tundidega.

Lõhnad on valmistatud sertifitseeritud orgaanilistest eeterlikest õlidest ja Eesti maheteravilja alkoholist. HURM on loodud põhimõttel, et kui võtta looduselt, siis tuleb ka tagasi anda. Sellepärast läheb 1% lõhnadelt müüdud kasumist keskkonda kaitsvale organisatsioonile, mis iga poole aasta tagant muutub. Parfüümid on valmistatud käsitsi väikestes partiides Eestis ning pakendatud taastäidetavatesse klaaspudelidesse.

Kõik huvilised on oodatud 12.novembril kell 16:30 Tallinn Design House esinduses, aadressil Rotermanni 14.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar
|