Eesti ehtebränd alustas koostööd Tallinkiga

Nüüdsest saab Eesti ehtebrändi New Vintage by Kriss aksessuaare osta ka Tallinki laevadel Star ning Superstar.

slider4

Foto: Riina Varol

“Peame seda väga suureks läbimurdeks, et meie ehted on Tallinki laevadel esindatud kõrvuti oma ala suurte tegijatega. See on ühele noorele brändile väga suur võimalus. New Vintage by Kriss ehted on kahtlemata atraktiivne ja silmahakkav lisa Tallinki tootevalikus ning reisijaid ei jäta need kindlasti külmaks,” ütleb ehtedisainer Kriss Põldma.

Kodumaine ehtebränd New Vintage by Kriss ammutab inspiratsiooni positiivsetest vastuoludest – uus ja vana, moodne ja klassikaline, naiselik ja mehelik, vääriskivid ja metal. Seetõttu on igal New Vintage ehtel mitu nägu. New Vintage by Kriss ehted sobituvad alati kandja kostüümi ja ka meeleoluga. Neid saab julgelt omavahel miksida ning sobitada erineva rõivastusega.

New Vintage by Kriss ei tee kunagi järeleandmisi kvaliteedis ning materjalides. Kõik ehted on tehtud käsitsi suure armastusega, pöörates tähelepanu ka kõige pisematele detailidele. Iga ehe on omanäoline, ühtegi teist täpselt samasugust maailmas ei ole. Iga poolvääriskivi, kristall ja pärl on hoolikalt valitud. Ja vähemtähtis pole ka see, et New Vintage ehted ei tekita allergiat ja püsivad säravatena aastakümneid.

New Vintage by Kriss ehted on võitnud juba väga paljude Eesti naiste südamed. Tallinnas on ehted saadaval Tallinna Kaubamaja Eesti disainerite oskaonnas ning Eesti disaini müüvates poodides Nu Nordik ja ZERO°

Lisa kommentaar