Avati uus spaahotell!

Pärnus avatud spaahotellis Wasa Resort lähtutakse külalislahkuse põhimõttest, et iga külaline on eriline. Sellest ajendatuna on valitud peamiseks spaahoolitsuste sarjaks Anne Semonin, mis on olnud nahahoolduse valdkonnas omamoodi teerajajaks just tänu oma personaalsele tailor made kontseptsioonile.

Juunis avati Pärnu rannapiirkonnas uus hotellikompleks Wasa Resort. Juba maja projekteerides on KOKO arhitektid arvestanud erinevate külaliste isikupära ja lähtunud sellest, et keskkond looks kõigile turvalise tunde. Uues spaahotellis ollakse veendunud, et iga inimene on omanäoline ja vajab seetõttu ka erinevat lõõgastust. Nii on ka Wasa Resort spaa teenused ja heaolutooted valitud samu põhimõtteid silmas pidades, et oleks sobivaid teenuseid nii algajatele spaakülastajatele kui ka tõelistele spaahuntidele, emadele–isadele ja pere kõige väiksematele.

Eesti uusimas spaas kasutatav Prantsuse nahahooldussari Anne Semonin on enam kui 30 aastase ajalooga ning kõrgelt hinnatud oma kõiki naha vajadusi rahuldava näo- ja kehahooldustoodete valiku poolest. Nii nagu kogu Wasa Resort loomise põhimõtete juures, on ka Anne Semonin toodete ja hoolduste keskmes veendumus, et iga nahk on unikaalne ning naha vajadused on pidevas muutumises.

Anne Semonin brändijuhi Kristi Rugo sõnul said sobiva koostööpartneri valikul määravaks ideed, kirg ja pühendumine ehk siis inimesed ja eelkõige suhtumine, mis defineeris läbi paljude detailide terviku. “Just nagu Anne Semonin oma toodete ja hoolitsuste puhul, võime ka meie öelda, et läheneme asjadele holistiliselt, s.t. et on vorm ja on sisu ning siis veel see miski, mis annab asjadele hinge. See miski on meid Wasa Resort puhul algusest peale kõnetanud,” selgitas Rugo.

Wasa Resort spaas on lisaks panoraamvaatega veealale kümme hoolitsusteruumi. Spaa eripäraks on see, et kõik näo- ja kehahoolitsuste ning massaažide tellijad saavad kingituseks basseini ja saunade kasutuse ning mugavaks liikumiseks ka hommikumantli.

Lisa kommentaar