Astu julgelt kevadesse!

Kas tahaksid, et kirjutaksime 2016. aasta kevade ajalukku kui aja, mil tegime midagi eriti vinget ja julget? Näiteks astusime pika sammuga mugavustsoonist välja, jätsime kõrvale eelarvamused ja andsime mõnele täitsa uuele asjale võimaluse ennast tõestada! Kui Sinagi arvad, et see on üks äraütlemata hea plaan, siis palun ole lahke ja loe edasi, sest Femme kutsub kõiki ilusaid ja osavaid Eesti naisi julgelt kevadesse astuma!

Nimelt on meil plaan märtsikuu igal nädalal tuua Sinuni galerii pisut teistsugustest ja julgematest stiilivalikutest, mida sel kevadel võiks järele proovida. Inspiratsiooni oleme jahtinud nii kohalikust kaubandusvõrgust kui ka veebipoodidest, st kohtadest, kust ka Sina saaksid soovi korral mõne eriti meelepärase “isendi” endale soetada.

Ja nagu eeskujulikele daamidele kohane, alustame oma üleskutset „Julgelt kevadesse” loomulikult (trummipõrin) kingadest! Kas armastad kõrgeid tikk-kontsi? Kui nii, siis eksperimenteeri sel kevadel hoopis toekama ja madalama kontsaga või anna võimalus mõnele trendikale spordijalanõule. Mine tea, äkki hakkab Sulle elu 10 sentimeetrit madalamal isegi meeldima. Või kannad üksnes mugavaid unisex-kingi? Sel juhul mine flirdi erksavärviliste või edevate stiletodega. Võib-olla leiad mõnest neist armastuse terveks eluks! Või kannad Sa 99,9998% ajast musta värvi jalatseid? Kui nii, siis mängi sel kevadel kingade värvide, mustrite ja vormidega. Äkki avastad, et laimiroheline on lihtsalt NIIIIIIIIIIII Sinu värv! Või oled Sa alati mõelnud, et oh, kuidas tahaks oma jalakesed nendesse seksikusest nõretavatesse ussinahast rihmikutesse pista, aga pole siiani söandanud. Võta nüüd lõpuks julgus kokku ja pista enda jalad just nendesse kingadesse, millest Sa alati unistanud oled. Võib-olla on Sinus peidus tõeline amatsoon!

Niisiis, kuula linnulaulu, tõmba kopsud värsket kevadõhku täis ning mine proovi midagi uut ja huvitavat! Imetabast ja fantastiliste kingadega täidetud kevadet Sulle, kallis Femme lugeja!

Värvilised tuttidega kingad. Kui Sinagi soovid maailmale selgeks teha, et tagasihoidlikus ei ole voorus, siis need kingad annavad Su sõnumi kenasti edasi ning mida saad tellida siit.

varvilisedkingad

Ussinahast Cage-kingad. Leia üles oma sisemine Kim Kardashian, pane jalga universumi kõige ekstravagantsemad kingad ja mine tee endast mõni vinge selfie!

cageking

Sulgedega kaunistatud kingad. Femme võib tahvli šokolaadi peale kihla vedada, et nendes sulgedega kaunistatud kingades tundub Sulle, et Angelina Jolie, Uinuv Kaunitar ja kõik Victoria Secretsi inglid on Sinu kõrval väljakannatamatult inetud. Jah, me lihtsalt teame, et mõni king võibki naist ennast imeilusana tundma panna (seda Sa ju oledki!). Neid sugedega iludusi saad sellida siit.

sulgedegaking

Kummardus 60ndatele. Femme arvab, et on tagumine aeg endale mõni paar neid kihvte 60ndate stiilis kaunitare kingariiulile hankida. Nende kingade naiselik vorm ja praktiline kontsakõrgus muudab nad õige pea Sinu lemmikuteks. Need kingad leiad Zarast.

60ndateking

Mustad kingad. Musta värvi kingad on lihtsalt nii Your Thing? Olgu nii, aga proovi vahelduseks näiteks mõnda musta kinga, mis lisaks musta värvi olemisele ka läigib, on lilleline ja nööritav. Tundub põnev! Need lillelised nööritavad iludused saad tellida siit.

mustadkingad

 

Trendikad oxfordi-kingad. On kahtlus, et nende kingade abil oleme jõudnud saladuse jälile, kuidas saada kõige trendikamaks naiseks tervel Liivimaal. Need kingad on hõbedased, androgüünse väljanägemisega ja neil on mitmevärviline ja kihiline platvormtald. Kokkuvõtvalt, neil on olemas kõik need tunnused, mida mood sel kevadel ühelt trendikalt jalanõult ootab ning need leiad Zarast.

metallickingad

Puidust kontsaga poolsaapad. Me ei hakka Sulle valetama. Konts on sel kevadel ja suvel fookuses. Mängitakse materjalide, värvide ja vormidega. Kusjuures, king seal kontsa küljes võib olla õige tagasihoidlik. Aga vaata, et Sa hoolitseksid selle eest, et kontsal iseloomu jätkuks! Need poolsaapad leiad H&M.

puidustkonts

Mugav ja stiilne spordijalats. Olgu Su kingariiul umbes imelistest kingadest, kuid alati peaksid Sa sinna ruumi jätma ka ühele megamugavale trainers’ite paarile. Nagu me artikli alguses kokku leppisime, siis lase fantaasial, edevusel ja julgetel otsustel sel kevadel enda maailma valitseda. Ja ära seda lubadust siis ka spordijalatsite osakonnas unusta ning lase ennast värvidel ja mustritel võluda! Need värviküllased maailma valitsejad saad osta siit.

spordijalat

Lisa kommentaar