Virgo Ceramics avas poe!

Virgo Ceramics brändi asutaja Anna Karboinova, kes töötas Londonis moenõustaja ja stilistina, otsustas 2019. aastal peale Eestisse naasmist luua enda brändi, mis keskenduks kodu ilule ning ühendaks erinevaid andekaid loojaid ja vaatlejaid. Ka praegusel ajal, kui inimestele pakutakse soetada kõike interneti kaudu, otsustas brändi looja vastuvoolu ujuda ning avas veebruaris pop-up poe Telliskivi poetänaval.

Anna Karboinova

Foto: Erakogu

Anna Karboinova sõnul on väga oluline luua enda kliendiga isiklik kontakt, sest nii saab paremini brändi loominguga tutvuda ja loomulikult oma silmaga tooteid näha. “Kuna iga ese on käsitsi valmistatud ning loodud ainult limiteeritud koguses, soovime, et ka meie külalised saaksid parima kogemuse poe külastamisel”, lisab brändi looja.

Virgo Ceramics esimese kollektsiooni “Võluaed” küünlad on valatud keraamilisse topsi, mille disainis kunstnik Ene Raud ning illustreeris kuulus moekunstnik Anu Samarüütel. Kõik küünlad on käsitsi valmistatud ja valatud Eestis ning on 100% loodussõbralikud. Volüümikas küünlatops on taaskasutatav ning on ilusaks komplimendiks igasse interjööri.

Garden Birds (Foto Sonya Safargalieva)

Fotod: Sonya safargalieva

Virgo Ceramics teine seeria “Mere Kurvid”, mis oli loodud koostöös Ene Rauaga, esitleb kolme erineva vormiga vaasi. “Minu töödele on iseloomulikud ograanilised vormiotsingud, mis mänglevad minimaalsel tasandil ning minu jaoks on tähtis, et vorm kõneleks ja pakuks erinevaid vaatenurki kasutajale”, kommenteeris oma loomingut Ene Raud.

Vaasid (Foto Sonya Safargalieva)

 

Virgo Ceramics pop-up pood asub Telliskivi 60a/2 ning jääb avatuks kuni veebruari lõpuni, E-R 11:00-19:00, L-P 11:00-17:00.

Lisa kommentaar