Vintage Tallinn tuleb taas!

Emadepäeval, 11. mail toimub Eesti retro- ja vintage-kultuuri päev Vintage Tallinn, kuhu seekord tasub tulla koos emaga.

VT kleidid

Juba üheksandat korda toimuv Vintage Tallinn toob Lillepaviljoni 100 aastaste palmide alla kokku Eesti esinduslikumad vintage toodete müüjad ja entusiastid, kes esitlevad oma parimaid palu ja viimaseid leide. Valikust leiab nii rõivaid, mööblit, jalanõusid, eheteid, vinüüle, jalgrattaid, keraamikat jms. Just selline keskkond on kõige sobilikum, et koondada Eesti parimad vintage ärid.

Ürituse peakorraldaja Margit Kõrvits: “Vintage Tallinnast on tänaseks saanud hea tuju üritus, kust lisaks hoolega kogutud ja hoitud vintage kaubale leiab ka huvitavaid müüjaid, head muusikat ja maitsvaid jooke. Ideaalne päev vintage harrastajale, kogujale ja niisama huvilisele.“

VT mootorratas

Müüjatest on teistehulgas esindatud Tamara1965, Idla Antiik, Nolita Vintage, Fankadelik, Retro Osakond, Sireen Vintage, Foxy Vintage, Nemos Interiors, Oh So Retro, Vintage Kompvek, Retroruum , jpt. uued ja vanad osalejad Tallinnast, Pärnust, Tartust ja Kuressaarest.

Vintage Tallinna eesmärgiks on populariseerida lähimineviku kultuuri, moodi, disaini ja kõike sinna juurde kuuluvat.

Seekord on kohal eriti vinged ja karismaatilised juuksurid ja ka Max Factor’i make-up daamidele. Avatud on baar ja imelisi makroone emadepäeva puhul pakub Heidi Park kondiitriäri.

Lisaks mitmed üllatused ning hea muusika nagu alati.

Sissepääs  3€, kuni 14. aastased tasuta

VINTAGE TALLINN VOL. 9
11. Mail, kell 11-18
Tallinna Lillepaviljon
www.vintagetallinn.ee

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar