Vali oma lemmik!

Iris Janvier kutsus kokku stiilsed eesti naised erinevatest eluvaldkondadest, kes julgevad valida unikaalsuse ja isikupära ning läbi selle on olnud inspiratsiooniks nende kollektsioonide loomisel. Seni suurima moekampaania lähteidee on tulnud eelseisvatest valimistest, mis nende jaoks kannab mõtet: tähtis pole see, keda sa valid, vaid mida.

Modelli rollis on IRIS JANVIER tüdrukud Anu Lensment (moetoimetaja), Nancy (laulja), Maiken Schmidt (näitleja), Evelin Võigemast (näitleja), Margit Tohver-Aints (Tallinna Filharmoonia ja Birgitta Festivali direktor), Gerda Miller (jumestuskunstnik), Hanna Loodmaa (ajakiri Hooaeg tegevtoimetaja), Inga Kaare (laulja), Triin Luhats (teleprodutsent), Sandra Raju (treener), Piret Järvis (ETV saatejuht), Ksenia Balta (kergejõustiklane), Keili Sükijainen (TV3 uudistesaate juht ja reporter), Janne Klooren (sündmusturundaja), Helen Kolks (sisearhitekt), Helen Sildna (Tallinn Music Weeki peakorraldaja), Inga Salurand (näitleja), Marii Karell (saatejuht ja ajakirjanik), Kristi Kongi (maalikunstnik), Annika Köster (korvpallur), Katrin Pihela (Ilumessi ema), Mai Palling (meelelahutaja), Triinu Reinold (probleemilahendaja), Liilit Kirss (ajakirjanik) ja Mari Villem (Stockmann Eesti turundusjuht).

Sügis/talv 2017 looming on inspireeritud unisex esteetika suunast, kus riided ei loo piire mehelikkuse ja naiselikkuse vahel. Rõivas küsib vähem kandja sugu kui otsib inimese omapärast karakterit – oversized mantlid, pusad, meeste ülikonnast inspireeritud jakid, kus soliidne ja sportlik kombineerub futuristlikult moodsaks tervikuks. Klassikalised siluetid segunevad ka sel korral IRIS JANVIERI käekirjale omaselt positiivselt hullumeelsete kangaste ja põnevate vormide näol. Läikivad ja sädelevad jacquard– ja litterkangad lisavad talve pidulikkust samal ajal kui villased mantlid ihusõbraliku viskoosvoodriga, meriino- ja alpakavilla seguga kudumid kaitsevad külmade ilmade eest.

Vaata ise ja vali oma lemmik!

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar