Väärtustades jätkusuutlikku elustiili

Haruu esitles kollektsiooni, mis inspireeritud loodusest ning aeglase elustiili konseptsioonist. 

Haruu on inspiratsiooni ja elustiili bränd, kus kohtuvad ürgne loodus, jätkusuutlik eluviis ja koos loomine pereettevõttena.  Bränd sai alguse 2021. aastal, kui sai teoks soov luua midagi täiesti teistsugust – aastaringselt kantavaid, ent aeglasest moest inspireeritud kvaliteetseid rõivaid.

Nimi Haruu tuleneb hundist. Haruu on karja juht, kes taaselustab meie meeltes teadmise, kui oluline on kuulata oma sisehäält. Juba muistsete indiaanlaste jaoks oli hunt püha loom, kes esindab spirituaalsust ja head vaistu. “Nõnda püüdleme ka meie oma kollektsiooniga selle poole, et luua igasse päeva mõtestatud tooteid, mis kandes looksid rahulolu nende kandjatele, oleksid inspireeritud loodusest ning ajatust stiilist ja tooksid kandjale rõõmu rohkem kui hetkeks,” selgitab Haruu brändi filosoofiat.

Haruu kollektsioonis olevad rõivad ja aksessuaarid on disainitud ning õmmeldud Eestis, väikestes õmbluskodades. Kollektsiooni kuuluvad unisex lasterõivad, rõivad naistele ning elustiili tooted, mille seas on nii igapäevased aksessuaarid kui ehted. “Oma toodete loomisel peame oluliseks materjale ning nende tootmise kvaliteeti. Tallinn Fashion Weeki raames sai näha kollektsiooni, mis on inspireeritud loodusest ning aeglase elustiili kontseptsioonist,” avaldab bränd, mida kõike moelaval näha saab.

Haruu usub, et teadlik ning jätkusuutlik elustiil on oluline ka paljudele teistele inimestele meie ümber: “Soovime sellest kantud elustiili ning väärtuseid kanda edasi ning koos kasvada, kogeda.”

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar
|