Ülemaailmne trend on põhjustanud defitsiidi

Need naised, kes plaanisid sel suvel endale Adidas Superstare osta, on lootusetult hiljaks jäänud või siis peavad vähemalt iganädalaselt poes kontrollkäike tegemas käima. Nimelt on  naistele mõeldud Adidas Superstarid kogu Euroopast otsa saanud, kirjutab liigume.ee.

superstar

Foto: Tootja

“Arvuliselt ei ole võimalik välja tuua kindlat numbrit kui suur hetkel on defitsiit Adidas Superstaride järele. Kuid on selge, et hetkel nõudlus ületab pakkumist. Kuna tegemist on globaalse trendiga, siis on defitsiit kogu Euroopas mis nagu globaalsete trendide puhul ikka kombeks – jõuab peale väikest viivitust ka meie turule,” kommenteerib Adidas Eesti esindaja Marten Raiend.Adidas Superstaride enneolematu edu paneb imestama, sest tegelikult on nende disain püsinud pea muutumatuna juba aastast 1969. “Suur osa on kindlasti selles, et inimesed on aina rohkem ,,sneaker“ kultuuri omaks võtnud ning kui varasemalt kandsid Superstare inimesed, kes olid rohkem teadlikumad sneaker- ja ka hip-hop kultuurist, siis nüüd kannavad neid ka inimesed, kes eelnevalt ehk rohkem konservatiivsema jalanõu usku olid,“ ütleb Raiend.
„Oma mõju avaldavad kindlasti ülemaailmsed moeblogid ning ajakirjad. Tänapäeval jälgitakse läbi sotsiaalmeedia mitmeid kuulsusi, kelle hulgas on palju Superstaride kandjaid ja fänne (sh ka Eestis näiteks Jüri Pootsmann, Stig etc.).  Arvatavasti on ka see trend andnud omakorda `boosti`  Superstaride kandmisele. Kuigi hetkel on Eestis Superstarid kuum teema tulevad globaalselt pilti juba uued sneaker fännide  lemmikud nagu NMD ja Tubular. Loodetavasti näeme varsti ka neid mudeleid Eesti tänavapildis senisest rohkem,“ ütleb Adidas Eesti turundusega tegeleb Triin Kullerkupp.Hea lugeja, kas sinul on õnnestunud saada Adidas Superstarid?
Lisa kommentaar