TOKU avas rahvusvahelise veebipoe uksed

Täna avab kodumaine jalatsibränd TOKU oma rahvusvahelise veebipoe uksed www.tokushoes.com. Nüüdsest on võimalik tellida TOKU jalatseid kas või teisele poole maakera. Tarne Eestis on tasuta, ülemaailmselt on tasuta tarne alates 150 eurost. TOKU jalatsibränd tegutseb alates 2017. aasta juunist. Oma kodulehe avamine oli juba üsna kriitiline, kuna huvi välismaalt on olnud suur. Peamiselt on päringud tulnud USAst, UKst, Soomest ja Lätist.

Foto: Helene Vetik

TOKU lehe on loonud aasta disainer Helene Vetik Hmmm Creative Studiost. ”Tahtsin teha sellist lehekülge, mis oleks hästi mugav, usaldusväärne, klaar ning kasutuse poolest tuttavlik. Mingeid tulesid ja vilesid polnud plaanis lisada, pigem näidata kvaliteeti läbi juba sissetöötatud Toku brändingu, tüpograafia ning copywritingu. Näiteks nagu seda on väikesed detailid: ”sort by tokularity” või Toku muster. Sealjuures olid konkurentidena laual välismaised, mitte ainult kodumaised moemärkide veebipoed. Toku leht on tänapäeva veebipoe mõistes kaasaegne ja klassikaline samal ajal. Minu kui brändingu disaineri jaoks on oluline, et lehel saab kaeda kõiki seniseid pildistatud vingeid lookbooke ning sooritada oste väga kiiresti ja lihtsalt kas või lookbooki vaadates on fotoseeria kõrval vastavate toodete ostuvõimalus. Muidugi on oluline ka ülemaailmne postiteenuse võimalus, et Tokusid saaks endale ka fännid Jaapanist ja naabrid Soomest.” ütleb Helene Vetik kokkuvõtvalt Toku kodulehe kohta.

Kodulehe ülesehitus on lihtne ja loogiline ning kasutab maksmissüsteemi PayPal, mida peetakse kõige usaldusväärsemaks maksmissüsteemiks kogu maailmas. PayPali uudiseks on see, et nüüd on võimalik maksta krediitkaardiga ka ilma kontot loomata. See muudab maksmise lihtsaks ka sel kliendil, kes ei soovi PayPali kontot luua, kuid tagab samasuguse makseturvalisuse.

Maikuus jõustus suur muudatus e-poodide andmetöötluses – ametliku nimega GDPR (General Data Protection Regulation). See on uus Euroopa Parlamendi ja nõukogu määrus(EL)2016/679, mis loob läbipaistvama ja ausama arusaama, kuidas ettevõtted inimeste isiklikke andmeid töötlevad. Ka Toku lehes järgime uusi reegleid, et veenduda, et meie klientide andmed on õigesti hoitud ja süsteem lihtne ja turvaline. Toku turvalisusesätetega saad tutvuda siin ja siin.

Toku on Võrumaalt pärit jalatsibränd, mille tootmine on Kirumpääl OmaKinga jalatsivabrikus. OmaKing tegutseb aastast 1993 ning jätkab perekonna jalatsivalmistamise traditsioone aastast 1927. Toku alustas ekspordiga Hollandisse 2017. aasta oktoobrist. Nüüdseks on võimalik soetada Toku jalatseid Londonis, Amsterdamis, Vilniuses ja Riias ning e-poes ülemaailmselt.

Lisa kommentaar