Toeta unikaalsete kudumite loomist

Kutsume Sind hoogu andma Story of Afterlife (SOA) kudumibrändi uuele kollektsioonile “Exposé” ning seda tutvustavale fotonäitusele.

“Taaskasutatud materjalidest valmistatud kudumite idee sündis mõned aastad tagasi ühel taaskasutusmoe teemalisel konkursil, kuhu valmistasin esimese toote prototüübi. Tekkis mõte luua selle kõrvale ka terve kollektsioon, et osaleda moeetendusel Mood Performance Tants. Idee võeti soojalt vastu ja see andis julgust tekkinud kontseptsiooniga edasi liikuda. Esimesest kampsunist alates olen end sel teemal harinud, arendanud ja loominguliselt rakendanud, ” kommenteerib Kaari Reimand, Story of Afterlife brändi looja ja disainer.

“Võib väita, et Story of Afterlife on saanud mu enese osaks ning kindlaks väljenduseks. See peegeldab minu väärtushinnanguid ja soove ning ei otsi lihtsat heakskiitu. Küll aga tunnen huvi iga kliendi vastu, kes Afterlife kampsuni on endale valinud, nagu võimalik hingesugulane annaks endast märku,” räägib Kaari.

Kõigest sellest on välja kujunenud ja omakorda inspireeritud Story of Afterlife´i viimane kollektsioon “Exposé” ja samanimeline fotonäitus.

Rõivabrändi inspireerib võimalus luua positiivset väärtust ja aidata oma toodete näol täita klientide unistusi ning astuda väikseid samme kujundamaks just sellist maailma, kus ise elada soovime.

Koostöös Uuskasutuskeskusega taaskasutatakse tarbimisahelas seisma jäänud kampsuneid, selleks et luua uusi ja unikaalseid Story of Afterlife kudumeid.

Toeta projekti Hooandjas kui elad kaasa taaskasutusele moeloomingus ning soovid sel teemal kaasa mõelda ning oma panust anda! Aitäh!

Lisa kommentaar