Tissid on bisnis

Üks mu sõbranna rääkis, et talle anti võimalus sünnituse ajal katsuda oma kohe sündiva lapse peanuppu. Väikelinna haigla ämmaemandad arvasid, et noor ema tahab tuhude vahel oma lapsele pai teha. Ei tahtnud. Minu arust oleks palju ägedam olnud, kui nad oleks pakkunud, et äkki on soov teha oma kohe sündivast lapsest endel. Vot see oleks lahe olnud!

emps

Foto: Erakogu

Arvan, et järgmine samm endlite (selfie) arengus ongi sünnituspildid – sündlid. Võib muidugi ka teha ja levitada seksendleid, aga siin võib pornokomisjon sekkuda. Mis veel? Masturbatsiooni endlid – masturbendlid/onendlid?

Sest nagu me kõik oleme lugenud, rinnaga toitmise endlid (rindlid) on väga popid. Muidugi on lahe protestida – näidata, et ka naine on inimene. Sest mis siin ikka varjata! Tisse on ju igaüks näinud. Nummimeeter läheb ju põhja, kui pisike tibu rinna küljes uneleb. Ja hoidku jumal, kui sa ei taha rindleid teha! Järelikult häbened sa oma lapsi ega paku neile lähedust! Mis selles tisside pildistamises siis nii imelikku on?

Tõesti, kui nii võtta, ei olegi midagi imelikku. Ma ei viitsi üldse hakata arutlemagi, kas see on ilus, rõve, tavaline või normaalne, sest ilu on ikka vaataja silmades. Kas see võiks ka kedagi seksuaalselt erutada, kas ka mõni pervert võiks aktiviseeruda – see polegi nii oluline. Ja rasedate ning värskeltsünnitanute hormoonid ja maitsemeel ei kuulu samuti arutlusele, sest need on ettearvamatud. Selge on ka, et kui need värske emaduse aegsed hormoonid on kadunud, normaliseerunud tavatasemele, siis vaadatakse asjadele hoopis teise pilguga. Tunnetatakse asju teistmoodi. Mäletan, et kui ise rase olin, hakkasin nutma iga kord, kui nägin-kuulsin vilkuritega kiirabi. Päris normaalne, eks?

Kulme paneb kergitama aga edevus. Paljaste rasedakõhtude pildid on ammendunud. Beebipildid on ammendunud. Nüüd siis rindlid. Kõigest saab bisnis (enesemüük) ‒ isegi tissidest ja rinnapiimast.

Sportlaste seas pidavat olema popp rinnapiima juua. Järgmine samm oleks, et osta.ee-s ja budaar.ee-s, mis on emade suurimad äriväljad, on müügitehingute kategoorias eraldi rubriik nimega rinnapiim ja selle tooted: värske rinnapiim, rinnapiimajogurt, rinnapiimajäätis jne. Telli oma lapsele sünnipäevatort, kasutame selles rinnapiimatooteid!

Võib-olla on see äärmuseni minev avalikkus ja kõik, ka senine tabu, on normaalse ellusuhtumine uus normaalsus. Võib-olla ongi 20‒30 aasta pärast neid nooruspõlve pilte vaadates uhke tunne, et näe, kui ilusad tissid mul olid! Võib-olla minu lapsed peavad mind täiskasvanuna ülinõmedaks vanaks kännuks, et neil ei ole oma pruutidele-peigmeestele ette näidata rindleid oma lapsepõlvest. Aga võib-olla hakkavad tänastel rindlitel olevad veel magusas imemisnaudingus beebid kunagi oma emasid häbenema. Eks aeg näitab.

Uus kohvimasin, mis meile kontorisse toodi, ei tunne veel breccettoʼt, aga kui hooldusmees järgmine kord tuleb, küsin talt, kas rinnapiimaga võib ka latet ja cappuccinoʼt teha. Proovin siis hästi pingevaba näoga seda öelda.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar