TFW täidab moenädala üritustega

Lisaks põhiprogrammile toob Tallinn Fashion Weeki kümnes juubel moehuvilisteni mitu lisaüritust. 19.-22. oktoobril toimuva moenädala raames saab näha nii ERKI Moeshow disainiparemikku kui ka Aldo Järvsoo isikunäitust, lisaks toimub Tallinn Fashion Weeki moeetenduste järel kaks afterpartyt.

Foto: Tanel Veenre

TFW sügisesele põhiprogrammile lisandub sel aastal mitu kõrvalüritust, mida saab külastada nii Tallinn Fashion Weeki toimumiskohas Kultuurikatlas kui ka mujal. Suurejooneline moenädal koondab lisaks moeetendustele enda alla ka ERKI Moeshow näituse, Aldo Järvsoo isikunäituse ning kaks meeleolukat järelpidu.

ERKI Moeshow disainiparemik

Tallinn Fashion Weeki avapäeval jõuab Kultuurikatla Katelde saali ERKI Moeshow parimate palade näitus, mis sünnib koostöös EKA moeosakonnaga ning mis toob külastajateni kevadise ERKI Moeshow neli parimat kollektsiooni. Näitusel “Minimalism” eksponeerivad oma loomingut noored disainerid Anni Kivisto, Elisabetta Silvestri, Évgeniya Dolgopolova ning kevadise ERKI Moeshow võitja Mariliis Niine. Näituse külastamine on kõigile tasuta ning jääb Kultuurikatla Katelde saalis avatuks kuni Tallinn Fashion Weeki lõppemiseni 22. oktoobril.

Aldo Järvsoo juubelinäitus “Paradiis”

Lisaks Tallinn Fashion Weekile tähistab sel aastal juubelit ka Aldo Järvsoo, kes toob sel puhul vaatajateni lummava isikunäituse. Näitus nimega “Paradiis” on edasiarendus 2015. aastal Kuldnõelale nomineeritud ulmelisest neopreen-kollektsioonist, mille ihutoonis esemed lahvatavad nüüd virmalisevärvilises ilus ning lihtsalõikelistel, kuid volüümikatel vormidel lendlevad 3D öökullid ja uitavad hundid. Aldo loodud paradiis on polaarselt karge – kunstnik teeb mõtterännaku talvehommikutesse, kus terav valgus lõikab läbi talvise udu ja kogu maailm tundub puhas ning selge. Aldo isikunäitus avab uksed 17. oktoobril Disaini- ja Arhitektuurigaleriis ning jääb avatuks kuni 5. novembrini.

Foto: Tanel Veenre

Meeleolukad järelpeod

Moenädala raames leiab aset kaks järelpidu, mis kostitatavad moesõpru mõnusate muusikarütmide, värskendavate jookide ning lõbusa peoseltskonnaga. TFW ametlik afterparty toimub reedel, 21. oktoobril algusega kell 23 Manna La Roosas, kus meeleolu eest hoolitseb DJ Janek Künnapuu ning silmailu eest Samsung Galaxy Dream kampaaniamängu võitnud moekollektsioon. Kaks päeva varem ehk kolmapäeval toimub järelpidu ka Lekkeris, mille DJ puldis astuvad üles Paul Oja, Liisi Voolaid, An1000 ja Mikk Lemberg.

TFW põhiprogramm

Kolmapäev 19.10
18.00 Gita Siimpoeg, Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid: Raili Nõlvak, Kokomo Collection
20.00 Samsung Galaxy esitleb: Kuldnõel

Neljapäev 20.10
18.00 Anu Hint, Katre Arula
19.30 Iris Janvier
21.00 Piret Ilves, Diana Arno

Reede 21.10
18.00 Marimo Fashion, Mammu Couture
19.30 Liivia Leškin, Vilve Unt
21.00 Kirill Safonov, Year by Raivo Holm

Laupäev 22.10
18.00 Kriss Soonik
20.00 Baltman: Born Fearless

Pileteid etendustele on võimalik osta Piletilevist.

Tallinn Fashion Week toimub 19.-22. oktoobril Kultuurikatla Black Box saalis.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar