Suurejooneline Reebok Fitness Festival

Sel laupäeval, 25. oktoobril, saab Arigato spordiklubis suurejoonelisel Reebok Fitness Festivalil osaleda Egle Eller-Nabi bikiinifitnessi seminaril, meeleolukat päeva juhivad sportlikud muusikud Tanja Mihhailova ja Lauri Pihlap.  

Egle Eller-Nabi

Foto: Jana Laigo

Festivaliprogramm pakub kokku 22 treeningut ja palju meelelahutust, muusikat, tantsu ja etteasteid. Lisaks juba teada-tuntud treeningutele tutvustatakse festivalil ka uudseid stiile. Nii on kavas Egle Eller-Nabi bikiinifitnessi seminar, soojas 37-kraadises saalis toimuv HOTYOGA, USA erivägedest pärit vastupidavustreening CrossFit, Eestisväljatöötatud treeningstiilid DANCEFUNC ja üldkehaline treening ÜKT ning palju teisi stiile. Treeninguid juhivad rahvusvahelised ja Eesti tipptreenerid, peakülaline on Reeboki rahvusvaheline treener Jessica Exposito Hispaaniast.

Mõnusat vaheldust lisavad päevale moe- ja muusikateemalised meelelahutuslikud vahepalad. Üles astuvadTanja Mihhailova ja Lauri Pihlap, laval näeb Eestis kandakinnitavat  tänavaspordi Street Workout esindusmeeskonna show’d, esitletakse Reeboki tantsu- ja treeningkollektsiooni. Samuti saab festivalil jälgida ja osa võtta Aeroobikakuninganna valimisest.

“Reebok Fitness Festival on ellu kutsutud just sellepärast, et meie hinnangul on Eestis puudu niivõrd laiapõhjaline treeningfestival, kus oleksid esindatud väga erinevad treeningstiilid. Meie eesmärk on tuua kokku nii tantsufännid, jooganautijad kui ka üldfüüsilise treenimisega tegelevad aktiivse elustiiliga inimesed ja samuti need, kes veel pole leidnud endale lemmiktreeningut,” rääkis Reebok Fitness Festivali korraldaja Sven Idarand.

Spordipeole on juba praegu registreerunud üle 400 osaleja. “Meil on hea meel, et festival on leidnud palju vastukaja Eestis ja jõudnud juba ka piiridest üle – Lätist on tulemas mitu bussitäit trennihuvilisi, nii et tasub kindlasti juba varakult Piletilevistpilet ära osta – terve päev treeninguid maksab ainult 10 eurot,” soovitas Idarand.

Lisa kommentaar