Sugar Dolly Telliskivi loomelinnakus

Sugar Dolly näol on tegemist vintage- ja rockabilly stiilis naisteriiete ja aksessuaaride e-poega, mis on aprillikuuks pop-up poena kolinud Telliskivi loomelinnakusse. Huvilised leiavad sealt naiselikke kaharaid kleite ja seelikuid, stiilseid kudumeid ja muudki põnevat nii igapäevaseks kandmiseks kui ka erilisemaks sündmuseks. Loomulikult ei puudu valikust ka erinevat tooni alusseelikud, mille abil kleidile või seelikule kohevust anda.

Foto: Artur Sadovski

Vintage-riiete austaja leiab nii klassikalisi mummulisi, romantilisi lillelisi kui ka julgemate mustritega kleidikesi. Sugar Dollyst leiab brände nii Inglismaalt, Rootsist kui ka Saksamaalt. Tuntud brändid nagu Miss Candyfloss, Lady Vintage, Hell Bunny, Rumble59 ja Dolly & Dotty on Eestis esindatud ainult Sugar Dolly poes.

Rockabilly hing leiab veel poest vingeid kleite, college-jakke, kingi, käekotte kui ka erinevaid aksessuaare, millega riietus veelgi ägedamaks muuta.

 

„Hakkasin tegutsema puht isiklikust huvist, kuna oli soov leida naiselikke 50-ndate stiilis kleite,” kommenteerib poe perenaine ja Sugar Dolly eestvedaja Moonika Vahar. „Palju on käimist erinevatel autoüritustel, kus on ainult vanad Ameerika autod. Seega tekkiski soov kanda midagi ägedat, eripärast ja ajastule sobivat. Siis mõtlesingi, et miks mitte, vintage-stiilis kleidid on lihtsalt nii ilusad ja naiselikud, et kindlasti meeldiks need teistelegi. Alguses sai sõbrannade-tuttavate peal proovitud, seejärel otsustasin hakata neid maale tooma. Alguses sai müüdud põhiliselt erinevatel üritustel, eelmise aasta sügisel sai avatud ka e-pood. Üritustel käimisega kindlasti ka jätkame, seal, kuhu sobime, oleme ka kohal!

Särasilmne Moonika lisab, et kõiki kleite on väike kogus, igat suurust üks, vahel harva kaks. Peale kleitide on ta valikusse võtnud kotte, kingi, prosse, kudumeid, alusseelikuid, et saaks komplekti kokku. Poodi on oodatud vintage-stiili armastajad, pinup’i tüdrukud ja rockabella’d.

 

Aksessuaaridest on saadaval Austraalia brändi Erstwilderi unikaalsed ja pilkupüüdvad prossid. Ajastutruud kingad esindavad USA brändi Bettie Page. Teadmiseks neile, kellel huvi tekkis, et Sugar Dolly pop-up pood on Telliskivi loomelinnakus avatud veel aprilli lõpuni.

T–R 11.00–19.00, E & L 11.00–17.00, P 11.00–16.00, Pop-up pood asub Telliskivi 60 A2 hoone I korruse poetänaval.

Lisa kommentaar