Stuudio Nahk avab stuudiopoe

Hea uudis neile, kes hindavad silmapaistvaid detaile ent ka ajatut stiili. Eesti aksessuaaride bränd, mille äratuntav stiil, vormi- ja värvikasutus on võlunud paljusid, saab oma stuudiopoe!

Stuudio Nahk on minimalistliku stiiliga nahkaksessuaaride bränd, mille lõid 2012. aastal Karin Kallas ja Erik Past. Stuudio Nahk aksessuaarid on loodud modernsele naisele, kes paistab silma individuaalse stiiliga, kuid ühtlasi armastab mugavust ja praktilist ilu. Brändi stiili vundamendiks on väljatöötatud siluetid. Konstruktsiooni põhirõhk on nii minimalistlikel vormidel, timmitud proportsioonidel, detailidel kui ka kontrastide loomisel läbi materjali ning tooted peegeldavad kaasaegset unikaalsust ja ajatut elegantsust.

9. detsembril avab Stuudio Nahk uhiuus Studio & Showroom uksed Tallinna vanalinnas aadressil Müürivahe 17–1. Vanalinnale iseloomuliku hõnguga avaras stuudios kõrvutatakse modernne showroom ja traditsioonilistele õmblusvõtetele truuks jääv stuudio pool. Vinge, kas pole?

Tutvuda saab kõikide Stuudio Nahk toodetega, samal ajal rüübata teed või kohvi ja ajada juttu tegijatega. Teiselt poolt saab näha salajast stuudio „köögipoolt”. Kõik Stuudio Nahk tooted on hoolikalt valitud Itaalia ja Hispaania nahkadest kohapeal valmistanud kohalikud meistrid.

„Oleme palju rõhku pannud stuudio ja showroom’i kontseptsioonile, kus puhas esitlusruum ja tööruum loovad tervikliku tausta presenteeritavatele toodetele. Esitlusruumi läbivaks ideeks on „him and her” ehk siis meie juures on vaatamist ja proovimist nii naistel kui ka meestel. Lisaks naistele suunatud brändi Stuudio Nahk toodetele esitleme ka kodumaist meestele loodud aksessuaaride brändi. Oleme ise väga põnevil ega jõua avamist ära oodata,” kommenteeris Karin Kallas.

9. ja 10. detsembril on stuudiopood avatud
R – 11-20.00
L – 11-17.00
Müürivahe 17 – 1 (II korrus, sisenemiseks vajuta nr 1), Tallinn.
Kui üles ei leia siis +372 5146838 / +372 56951599

Lisa kommentaar