Stockmann asus taaskasutust propageerima

Stockmanni kaubamaja on alustanud Soomes sissetöötatud taaskasutussüsteemi hoogsat rakendamist, värvates koostööpartneriks ühe Eesti taaskasutuskaupluste säravama tähe, elustiilipoe RiiSaikel. 20. novembril avabki Stockmanni 5. korrusel uksed RiiSaikel x Stockmann ehk kauplus, kus müügil põnevad ja hinnalised rõivaesemed ning aksessuaarid.

Jana_hallas_risaikel

Fotod: Laura Nestor

„Stockmannis on jätkusuutlikkus ja taaskasutus alati au sees olnud ning see on ka meie klientide jaoks väga oluline teema – rõivad peavad olema kvaliteetsed ja kaua kantavad ning neil peab olema järelturg. Stockmanni Helsingi ja Tampere kaubamajades on juba avatud Relove second-hand poed ning seda kontseptsiooni järgides otsustasimegi Tallinnas RiiSaikeliga koostöö kasuks. Meil on hea meel, et nüüd on klientidel Stockmannis uusi kollektsioone avastades võimalus tutvuda ka RiiSaikeli kvaliteetse ja eriti hoolikalt kureeritud taaskasutusse suunatud rõivavalikuga. RiiSaikeli klientidele saame omakorda pakkuda meie õmblusteenust, kui mõni ese uue omaniku järgi parajaks kohendamist vajab,“ ütleb Stockmanni müügidirektor Mairika Juhandi.

riisaikel

 

RiiSaikeli juht Riia Aigro on koostööst põnevil ja loodab, et Stockmanni katusekorrusele rajatud filiaal leiab ruttu tee nii seniste kui ka uute RiiSaikeli sõprade südamesse. “Kui meie esimene kauplus keskendub pigem tänavamoele ja erilistele leidudele taskukohase hinnaga, siis Riisaikel 2.0-i eesmärk on pakkuda taaskasutuse kõrgemat taset, mis igati Stockmanni vääriline. Mis võiks olla veel parem kui eksklusiivne kaup eksklusiivses kohas, otse linna südames ja tuntud moebrändide keskel,” leiab ta.

janahallas_riisaikel

 

Jana Hallas poseeris modellina eksklusiivselt Riisaikli jaoks, kuna juhindub ka ise nii oma moeloomingus kui ka elu-ja mõtteviisis jätkusuutlikkusest ning tarbimise ohjeldamisest. Jana ütleb: Stiil on palju enamat kui välimus, see on pigem mõtteviis”.

RiiSaikel x Stockmann asub Liivalaia 53, Stockmanni kaubamaja 5.korrusel ning tegutseb alates 20. novembrist lahtiolekuaegadel esmaspäevast reedeni kell 11 – 19. RiiSaikeli kliendile on Stockmanni kaubamaja parklas parkimine 2h jooksul tasuta, parkimine tuleb valideerida kassas. 

Lisa kommentaar