Soe pesu? Soe pesu!

Täna räägime soojast pesust! Nooremad meist võivad nüüd poolsosinal küsida, mis imeloom see soe pesu veel on? Mõni laiema silmaringiga sõbrants on ehk kuulnud ema või vanaema käest müüti soojast pesust, mida ennemuistsel ajal naised kandma pidid või veelgi hullem – kanda tahtsid. Mõned, hingelt revolutsionäärid, on ehk isegi oma ihusilmaga mõnd säherdust kummalist eset näinud või selgagi proovinud.

marat

Marati soe pesu. Foto: Priit Siimon

Põlvkond, kes on üles kasvanud Victoria’s Secretsi kataloog käes ja pesu seljas, peab sooja pesu – mis ei koosne vaid kolmest kolmnurgast ja suurest hunnikust paeltest – ilmselt mingiks väljasuremisele määratud igandiks. Meie nii ei arva – sooja pesu näol on tegemist hoopiski ühe vahva rõivakomplektiga! Valida tuleb vaid õige aeg, koht ja suhtumine!

Tervis
Kõige tugevam argument, miks eelistada sooja pesu, on sinu tervis. Nimelt saavad paljud tervisehädad (sealhulgas mitmesugused naistehädad) alguse külmetamisest. Kindlasti tasuks kas või korrakski külmemate ilmade saabudes kaaluda oma peakeses dilemmat, kas ehk tasuks vahetevahel, olukorra sunnil, seksikusest mööda vaadata ning pesusahtlis pitsiliste püksikute kõrvale ka mõnele suuremale ja soojemale pesule ruumi teha.

Aeg ja ruum
Veel mõned aastakümned tagasi juhindusid naised mõtteterast, et kõigil neil kuudel, mis sisaldavad r-tähte (neile, kes alfabeediga päris sina peal pole, olgu vihjena öeldud, et nendeks kuudeks on jaanuar, veebruar, märts, aprill, september, oktoober, november ja detsember), peaks kandma sooja pesu. Tunnistame ausalt, et täna ei tea me ühtegi alla 60aastast inimest, kes seda deviisi oma aluspesu valikul silmas peaks.

Kindlasti ei ole pikk pesu mingi universaalne pesurõivas, mis sobib alati ja kõikjale. Soojas kontoriruumis töötades või kinno minnes oleks rumal ennast supersooja pesuga varustada, sest sul hakkaks lihtsalt palav ning külmavärinate asemel võitleksid hoopis mööda selga voolava higiga. Samas – matkama või pikemale jalutuskäigule minnes ei kujuta soojast pesust paremat kaaslast vististi ettegi!

Seksikus
Nojah, ega need vanaemalikud särgid ja püksikesed just erilised hullutajad pole, aga… Aga uskudes siiralt sellesse, et tähtsam on see, kes ja kuidas kannab, kui see, mida kanda, ei tundugi olukord nii lootusetu! Lihtne tõsiasi on, et kui naine tunneb ennast seksikalt, siis ta ka on seda. Ja kui seda tunnet pole, siis ei aita ka punane pits, mustad siidpaelad ega nurruv hääletoon.

Marat müüb puuvillast sooja pesu, mis sisaldab üle 60% naturaalset puuvilla. Pesu on välja töötatud nii, et see sobib ka aktiivseks sportimiseks, õmblused asuvad toote välispinnal ning pesu on ihu vastas ekstra pehme ja mugav, mida saab osta Marati e-poest.

Lisa kommentaar