Sisustusaksessuaaride esitlus

8. novembril on võimalik kohtuda hingestatud sisustusaksessuaaride brändi Valhalla Factory disaineri Terje Talpsepaga, kes tutvustab Viru Keskuse esimesel korrusel avatud Eesti moedisaini hüpikpoes ZERO° oma uut sügistalvist kuukuma hõngulist kollektsiooni „Tähetolmˮ, mille mustrid on inspireeritud põhjamaistest tumedatest öödest.

_DSC0252 2

Foto: Terje Talpsepp

Terje Talpsepp, Valhalla Factory asutaja, räägib inspiratsioonist: „Pimeduses on miskit väga võluvat ja müstilist. Pimedas säravad tähed eredalt. Pimedas on kodu kõige mõnusam ja soojem paik. Pimedas on hommikuvalgus eriliselt helge. Pimedas kumab kuu juba poolest lõunast. Pimedas saavad kõik meeled erksamaks.”

Valhalla Factory disaintooted põhinevad brändi looja – elustiili jäädvustava fotograafi Terje Talpsepa – fotodel, mis on inspireeritud hommikustest jalutuskäikudest, reisidelt kogutud maailmamustri killukestest ja värvikatest unenägudest. Kollektsiooni kuuluvad eelkõige küünlad, padjad, pleedid ja sisustusfotod.

Selle hooaja uutest toodetest võiks ära märkida erinevate mustade varjunditega kameeleonliku elegantse küünla Black Chameleon, mille pealmised katted on vürtsitatud maagiliste sõnumitega. See on suurepärane ja unikaalne kingitus nii mees- kui ka naisperele. Uue kuue on saanud ka kuukumaga sidrunheina küünal ja esitlusele tuleb värskelt valminud jõululõhnaline vürtsikas aroomiküünal must-valges kõrresäbrulises mustris. Peale küünalde kuuluvad kollektsiooni veel tähistaeva mustriga padjad.

Boonusena on sellel päeval Valhalla bestselleriks kujunenud aroomiküünlad saadaval eriti hea hinnaga ning igale ostjale on Terje välja pannud kingituse.

Kasuta suurepärast võimalust tutvuda Terje Talpsepa uuemate sisustusaksessuaaridega ja saa osa tähistaevasäbrulistest mustrimängudest ja loodusaroomide hõngulisest disainerpäevast.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar