Saame särada eredamalt kui kunagi varem!

Mammu Couture tõi lavale praktilistest ja naiselikest rõivastest koosneva moekollektsiooni, mis sobib naist saatma koguni terve päeva.

“Oleme arvesse võtnud naise toimetusi nii kodus, tööl, kui ka pidulikel juhtudel. Kollektsiooni peamised märksõnad on naiselikkus, mugavus ning multifunktsionaalsus,” annab disainer Maria Tammeorg uuest loomingust ülevaate.

Mammu Couture toob moelavale kontoris töötava naise kapselkollektsiooni, mida saab mugavust arvesse võttes imelihtsalt muuta pidulikuks, lisades juurde vaid ühe toote, mis mahub kenasti isegi käekotti.

“Kevadised käsitöötikanditega luiged on lennanud sügisesse uues kuues rikkalikul sametil. Mustad ja valged motiivid, marmorit meenutavad seelikud ja palju muud!” kirjeldab disainer värsket kollektsiooni.

Moemaja loodab, et sel aastal on pidulikud sündmused jälle tagasi ning saame naistena särada eredamalt kui kunagi varem. “Oleme selleks puhuks põhjalikult ette valmistunud ning loonud kollektsiooni, mida saab kergelt kombineerida, andes välimusele alati värske ja uue tulemuse. Mammu Couture on teinud palju uusi tootearendusi, mida saate näha juba Tallinn Fashion Weekil,” lubab bränd.

Lisa kommentaar