Reebok avas Tallinnas esinduskaupluse

Arigato spordiklubis paiknevas kaupluses on müügil Reeboki uus sügis-talvine jooga-, tantsu- ning treeningkollektsioon. Lisaks on saadaval CrossFit treeningjalatsid ja –rõivad, mida maailmas toodab ainult Reebok koostöös CrossFit treeneritega ning mis Tallinnas on saadaval uues esinduskaupluses.

Uus_kauplus

Foto: Jana Laigo

“Uus kauplus järgib Reeboki rahvusvahelist fithub kontseptsiooni, mille kohaselt luuakse poodi treeningkeskkonna emotsioon läbi erinevate sisekujunduslike elementide nagu köied, hüppekastid ja hantlid,”ütles Reeboki turundusjuht Eestis Evelin Pae. “Reeboki kaupluses on meeleolukas ja inspireeriv oma treeningvarustust täiendada,” lisas Pae.

Uue kaupluse avamise puhul allkirjastati koostööleping Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liiduga, mille kohaselt varustabReebok Eesti koondislased esindusvormiga. Leping allkirjastati sümboolselt äsja Eesti Meistrivõistlustel hõbedale tulnud Oleg Anissimovi esindussärgil. “Reebok sobib ideaalselt fitnessi harrastajatele ja tippsportlastele,” rõõmustas Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu president Arnold Tokko, kes ootab Reebokiga pikka ja tulemuslikku koostööd.

Kaja_Evelin_Egle_Kersti_Sven

Foto: admin

Uue kaupluse avamisel olid kohal Reeboki treenerid Egle Eller-Nabi, Kaja Tuisk, Kersti Ojalill, Märt Agu ja homme toimuva Reebok Fitness Festivali peaesineja Jessica Exposito Hispaaniast.

Lisa kommentaar