Rahvusvaheline bestseller smuutikuningannalt

Eliq Maranik on laias ilmas tuntud kui smuutikuninganna, kelle teoseid on müüdud üle kahe miljoni raamatu enam kui 30 riigis. Äsja ilmus kirjastuselt Pilgrim eesti keeles tema rahvusvaheline bestseller “Tervisesmuutid. Erguta oma keha vitamiinide, mineraalide ja antioksüdanti”, kus sees on kasulikke tervisetarkusi ja üle poolesaja hõrgutava tervisepommi retsepti.

 

“Inimene on alati toitunud puuviljadest, marjadest ja rohelistest taimedest, et end hästi tunda, nüüdisajal aga süüakse sageli liiga vähe aineid, mida keha vajab, et säilitada head tervist ja elujõudu,” tõdeb raamatu “Tervisesmuutid” autor Eliq Maranik.

“Pakun välja üle poolesaja lihtsalt valmistatava smuuti retsepti, mis annavad hea enesetunde ja hoiavad keha tasakaalus. Siin leidub jooke igale maitsele: energiarikastele viljadele ja marjadele on lisatud kasulikke pähkleid, seemneid, vetikaid, supermarjapulbreid ja muid looduslikke tooraineid. Kõik retseptid sobivad taimetoitlastele ja veganitele, aga mõistagi võib soovi korral hulka segada meiereitooteid,” räägib smuutikuninganna rahvusvahelisest bestsellerist, mis nüüd ka eesti keeles ilmunud.

Raamat “Tervisesmuutid” annab lisaks retseptidele praktilisi nõuandeid, kuidas säilitada smuutide koostisaineid, kuidas need mõjuvad tervisele ja mida võib säilitada sügavkülmikus, milliseid lõkse tuleb vältida toidupoes, kuidas alustada päeva toitaineterikka vitamiinisüstiga, kuidas võtta tervislikult paar kilo kaalust alla ning virgutada väsinud ja stressis keha kiiresti valmiva energiapommiga, kuidas täiendada valguvarusid ja kust ammutada uut jõudu peale treeninguid ning palju muud kasulikku, mida on vaja rikkalikumaks ja tervislikumaks eluks.

Eesti päritolu Eliq Maranik on maailmas tuntud kui smuutikuninganna, Smoothie Queen. Tema kokaraamatuid on tõlgitud enam kui 20 keelde ning müüdud üle kahe miljoni eksemplari rohkem kui 30 riigis. Oma raamatutes keskendub ta peamiselt smuutidele ja tervislikule eluviisile. Eliqi raamatuid on pärjatud auhindadega mitmel rahvusvahelisel võistlusel. Eestis sündinud, pikalt Rootsis elanud ja nüüd Hispaanias resideeruv smuutikuninganna jumaldab tervislikku eluviisi ning jagab oma teadmisi ja retsepte fännidega üle kogu maailma.

Raamatu “TERVISESMUUTID – erguta oma keha vitamiinide, mineraalide ja antioksüdantidega” esitlused-töötoad, kus Eliq Maranik õpetab väekaid smuutisid tegema:

Reedel, 2. juunil kell 15.00 Tallinnas, Solarise Apollos
Laupäeval, 3. juunil kell 13.00 Tartu Kaubamaja Apollos

Kohapeal meisterdatakse värskeid tervisest ja väetaimedest pakatavaid tervisesmuutisid, mida kõik maitsta saavad. Smuutikuninganna jagab häid nippe ja praktilisi smuutikunsti nõuandeid ning muidugi ka autogramme – raamatuid saab esitluse päeval osta -10% soodushinnaga.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar