Moekolmapäevak vintage entusiastiga

Moekolmapäevakud on Baltika Grupi ürituste sari, mis kutsub üles kuulama ja arutlema moevaldkonnaga seotud teemadel. Sarja viiendas loengus tuleb 19. septembril Baltika Moelavale esinema eesti vanima vintage kaupluse Fankadelik Vintage tiimi liige ning vingate entusiast Liisa Chrislin Saleh.

liisas

Foto: Erakogu

Liisa Chrislin räägib:
– Mis on Vintage.
– Vintage eile, täna ja homme.
– Eri dekaadide moest ja ikoonidest.
– Mis teeb vintage hinnatuks ja hinnaliseks.
– Vintage kui elustiil- vintage armastajad, kaupmehed ja kollektsionäärid.
– Vintage tulevikus ehk millistest esemestest saab tulevikus vintage.

Liisa Chrislin Saleh on vabakutseline stilist ja grimeerija ning toimetab juba 9. aastat eesti vanimas vintage kaupluses Fankadelik Vintage. Ta töötab nii stilisti kui jumestajana väga paljudel erineva iseloomuga projektidel – moeseeriad, muusikavideod, reklaamklipid jne.

Ta näeb moemaailma ja riietumist eelkõige kui põnevat ja fantaasiaküllast mängu. Vintage rõivaid armastab ta seetõttu, et nende kandmine on jätkusuutlik ja roheline valik, nende leidmine on põnev justkui aardeküti töö ning lisaks on igal esemel ajalugu ja kuhjaga isikupära.

Loe kahe aasta tagust intervjuud Liisaga siit.

Moepäevakul osavõtuks palun märgi Facebook ürituse kutses staatuseks “Going”. Üritus toimub Baltika peamaja Moelaval. Sissepääs A-pääslast, 5. korrus. Kohtumiseni!

Lisa kommentaar