Mobiilikaaned kui põnev aksessuaar

Pole mingi saladus, et telefon on muutunud lihtsast suhtlemisvahendist äärmiselt vajalikuks esemeks, millest me naljalt ei lahku. Veel mõnda aega tagasi oli selliseks ülivajalikuks esemeks rahakott, kuid nüüd võib tihtipeale juhtuda, et enne haaratakse kaasa telefon, kui rahakott! On telefone, mis on rahakoti rolli juba üle võtnud. Kuna mobiiltelefon on enamikel inimestel alati käeulatuses, on see muutunud peaaegu osaks meie identiteedist.

Vaata lähemalt Kaup24 ostujuhist, kuidas valida õiget ja ilusaimat mobiiliümbrist sinu telefonile.

Eristu tarkade valikute abil

Lihtsalt telefon on olemas igal inimesel. Kui väikesed detailierinevused välja jätta, on suurem uusi telefonimudeleid ka ääretult sarnased. Seega, telefonikaaned on üheks lihtsaks võimaluseks, kuidas end igast teisest inimesest eristada ja oma isiksust näidata. See, milline telefon välja näeb, lihtsalt enam ei loe, sest nii kui selle karbist välja võtad, on suure tõenäosusega juba valitud kaaned karbi kõrval ootamas. Küsimus on ainult selles, mille järgi oled need uued kaaned valinud.

On täiesti arusaadav, et soovid telefoni sobitumist oma riietusega või meelisaksessuaaridega. Klassikalisteks valikuteks on muidugi must ja valge, mis sobivad alati ükskõik mis teise värviga. Mõlemal on aga omad puudused.

Valged telefonikaaned määrduvad kergelt ning elegantne lahendus ei näe enam üsna varsti sama hea välja. Eriti suureks riskiks on valge kestaga telefoni kandmine käekotis, samas taskus koos pastakatega.

Mustad telefonikaaned on küll vastupidavamad, kuid võivad mõjuda igavalt ja ühetaoliselt.

Sobiva värvi leidmine pole õnneks väga keeruline. Mõtle esmalt sellele, kas sul on oma garderoobis mõni läbiv värv.

Telefonikaaned võiksid valida kas siis sama tooni või hoopis vastupidist – kontrastvärvi. See tähendab, et kui sul on kapis väga palju kollast, võiks telefonikaaned olla näiteks lillat värvi. Kui aga punast, siis heida pilk rohelistele kaantele. Kasutades kaante valimisel värviteooriat, ei ole vahet, mis sa endale selga paned, sest telefoni välimus klapib alati ka riietusega.

iphone-x-umbris

Ostusoovitus iPhone X omanikele – punasest nahast kaitseümbris

Igale üritusele uute kaantega

Telefonikaaned võivad olla ajatu välimusega, stiilsed ja elegantsed, kuid samal ajal ka põneva vimkaga või igati silmajääva. Lai valik tähendab seda, et võid vastavalt soovile neid vahetada ja selle abil ka telefoni oma muu riietusega või külastatava ürituse stiiliga sobitada. Ka endal on põnev, kui on võimalik telefonikaaned vastavalt soovile ära vahetada. Tutvu ka Delfi.ee-s ilmunud artikliga aksessuaaride ja riiete sobitamisest.

Teatrit külastades võid telefonile panna elegantsed nahkkaaned, kus on kohad ka pangakaartide ja muude dokumentide hoidmiseks. Klubisse minnes võid aga otsustada sädelevate kivikestega kaetud mobiilikaante kasuks ning ehk on kaantel isegi õla- või käerihm, et telefoni mugavam hoida oleks.

Ja kui ees ootab äge kostüümipidu, siis miks mitte ka telefonile jänesekõrvu anda või seda hamburgeriks muundada? Sobiva ümbrisega telefon võib olla ka iseenesest aksessuaar, mida peol ja grupifotol jäädvustada.

Mobiilikaaned täidavad mitmeid ülesandeid

Lihtsad telefonikaaned täidavad erinevaid ülesandeid. Ei ole ju kellelgi ka ühte paari saapaid. Ikka on nii, et sportimiseks üks paar spordijalatseid, tantsimiseks korralikud kingad ning talvel lumehangedes sumpamiseks soojad veekindlad saapad. Samamoodi saab ka telefonikaane valida vastavalt vajadusele. Mõnele võib mitme telefoniümbrise omamine küll üleliigsena tunduda, kuid mida rohkem erinevaid variante sul on, seda suurem vabadus telefoni personaalsemaks muutmisel ja täpselt nii tihti, kui vähegi soovid.

Mobiiltelefon ei ole lihtsalt hästi funktsioneeriv tehnikaseade, vaid selle abil on võimalik väljendada oma isikupära ning iseloomu. Kui ikka soovid ühel päeval rohkem sädeleda ja teisel päeval tagasihoidlikum olla, siis aksessuaar, mis sul kõige tihedamini käes on, aitab soovitud muljet saavutada. Osta lihtsalt väike valik erinevaid telefoniümbriseid ja vaheta neid vastavalt vajadusele. Selliselt võid telefoni oma küünelakivalikuga kasvõi iga päev sobituma panna!

Kaup24 on 300 000 toodet alati soodsa hinnaga!

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar