Mis muudab ühest vannitoast luksusliku koduspaa?

Vannituba on koht, kus on hea pärast pikka tööpäeva lõõgastuda. Olenemata sellest, millised on sinu jaoks mõnusad koduspaa protseduurid, nende nautimise muudab mugavamaks hästi planeeritud ja kujundatud vannituba. Kuidas luua enda koju luksuslik vannituba, mis on sobilik koduspaa protseduurideks?

Foto: Pexels

Praktiliste ja kaunite disainilahenduste kombinatsioon

Vannituba peab olema praktiline ja ilus. Pealtnäha lihtne ülesanne, aga tegelikult on selle saavutamine üpriski keeruline. Tihti on vannitoa jaoks väike, piiratud ruum, kuhu ei mahu kõik, mida sooviks, ära. Seetõttu on oluline leida parim lahendus just sellele ruumile, mis sul on olemas.

Kui vannid on tihti luksuslike vannitubade ühiseks nimetajaks, siis see ei pruugi väikesesse vannituppa ära mahtuda ning leppima peab duššinurgaga. Küll aga ei tähenda see seda, et sellest ei saaks kaunist ja ilusat vannituba sisustada. Erinevad lambid, kapid ja riiulid koos teiste mitmesuguste praktiliste ja ilusate sisustusdetailidega aitavad saavutada soovitud lõpptulemust.

Suurde vannituppa sobivad hästi erinevad vannid, nii sisseehitatud kui ka eraldiseisvad disainvannid. Olenevalt ruumi suurusest saab planeerida vannituppa nii lõõgastuseks mõeldud vanni kui ka eraldi duššinurga, mida igapäevaselt kasutada. Juhul, kui mõlemad lahendused ei mahu ära, siis ei tasu valida ääretult suurt vanni, vaid selline lahendus, mis on piisava suurusega ja sobib ka igapäevaseks kasutamiseks koos duššiga. Kui aga ruumipuuduses ei ole küsimus ja eelarvet on, siis planeeri sinna kasvõi mullivann!

 

Ükskõik, milline pesunurk on valitud, kõikide teiste detailidega on võimalik anda luksuslik ja kaunis välimus. Esimene asi, mida siinkohal mõelda, on kapid ja riiulid. Mida vähem on asju silmale nähtaval, seda parema lõpptulemuse saab saavutada. Seega on oluline, et hoiustamispinda oleks piisavalt palju ja võimalusel korral võiksid need olla kinniste kappidena. Üksikud rätikud võivad olla asetatud ilusasti rulli ja lahtisesse riiulisse.

Peegel ja mitmesugused lambid aitavad anda ruumile sügavust ja suurust. Aseta mõni disainpeegel või peegelkapp kraanikausi kohale ning vali kas rippuv ja hästi silmapaistev valgusti, mis lisaks heale valgusele on ka vannitoas sisustuselemendiks. Rohelised taimed ja pildid annavad ruumile isikupära ja värskust. Hea lõhnaga ruumilõhnastaja lisab luksust ning hoolikalt valitud keraamilised plaadid tagavad kauni ja puhta välimuse.

Kokkuvõttes muudavad ühest vannitoas luksusliku koduspaa õigesti valitud mööbliesemed ja nutikad dekoratsioonid, sealhulgas vannituppa sobiv valgustus. Anna viimane lihv küünaldega ja lisa shampoonid ja palsamid ühesugustesse korduvkasutatavatesse purgikestesse, et vähendada üleliigset müra, mida erinevad ilutoodete pakendid võivad tekitada.

Leia kõik vajalik oma vannitoa jaoks Kaup24 ja Hansaposti valikutest. E-poodidest saad valida välja nii vannitoamööbli, uue vanni kui ka kõik vajalikud dekoratsioonid ja ilutooted!

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar