Mine metsa!

Alates novembrist on koos kodumaise ehtebrändiga New Vintage by Kriss võimalus panustada Eesti metsa käekäiku ning heaolusse. Nimelt on NVbyK loonud spetsiaalse ehtekollektsiooni „Mine metsa!“, mis on osaliselt ood kodumaisele metsale ning samas meeldetuletus, et meil on veel õnn nautida loodust ja kõike seal leiduvat vabal ning harjumuslikul moel.

minemetsa-nvbyk

Foto: Riina Varol

Ostes konkreetset sõnumit kandva sõrmuse või käeehte, ostad samal ajal ka ühe pisikese päris puu, mis 2018. aasta kevadel talgute korras maha istutatakse. Sõnum „Mine metsa!“ tuletab aga meelde, et vahetevahel ongi mõistlik kõik sinnapaika jätta ning lihtsalt – minna omadega metsa!

NVbyK loovjuht ning asutaja Kriss Eglite sai uue minikollektsiooni loomiseks inspiratsiooni shinrin-yoku metsateraapiast, millele pandi alus 1980ndatel Jaapanis. Uuringud on tõestanud, et värskes metsaõhus viibimine põhjustab muutuseid meie immuunsüsteemis ning alandab stressihormoone. Kriss rõhutab: „Meil, eestlastel, on veel võimalus käia metsas just sel ajal, kui me seda soovime ning nautida selle teraapilist mõju tasusid maksmata ning teraapiagruppi registreerimata. Seega – hoiame seda hindamatut väärtust, mis meile on antud!“

Lähiajal on „Mine metsa!“-ettevõtmisega liitumas veel teisigi kodumaiseid moedisainereid, kelle jaoks Eesti metsa tervis ning käekäik on olulised.

NVbyK uus kollektsioon „Mine metsa!“ on müügil NVbyK veebipoes ning stuudios aadressil Pärnu mnt 27-16, Tallinn.

Lisa kommentaar