Mida kinkida naistele

Kinkimine ja kingi saamine teeb rõõmsaks nii tegija kui ka saaja. Hea kingitus on see, mis tuleb südamest ja sobib saajale. Oleme kokku pannud 5 ideed, mida kinkida ükskõik mis puhuks, olgu selleks siis sünnipäev, uue kodu soetamine või mõni teine tähtpäev. Ammuta inspiratsiooni meie nimekirjast ja üllata enda head sõpra!

gift-box

Foto: pixabay

Kvaliteetsed lauanõud

See on midagi, mida me kõik vajame. Kvaliteetsed ja kaunid lauanõud võivad olla kallid, seega üllata enda head sõpra või kallimat kauni komplektiga. Villeroy & Boch nõud on kindlasti midagi, mida kinkida – nende valik on niivõrd suur, et sa võid leida sealt nii taldrikud, tassid, klaasid kui ka palju muud. Villeroy & Boch nõud või mõne teise brändi kodutarbed on ideaalseks kingiks kõigile, kes armastavad võõrustada külalisi või kokata. Kui ka sinul on selline sõbranna, siis vali Villeroy & Boch nõud ning üllata teda klassikalise ja ajatu valikuga!

Aeg iseendale

Kõigil võiks olla rohkem aega iseendale, et tegeleda just nende hobide ja tegevustega, mida kõige enam armastame. Seega, kingi aega ja mõnusaid elamusi – see on kink, mis jääb alati meelde ja mis kulub kõigile ära. Üks võimalus on üllatada enda sõpra spaapuhkusega või mõne hoolitsusega – see on hea põhjus, miks ta peab aja maha võtma ja laskma ennast hellitada. Aktiivsust nautivatele inimestele võib kinkida mõne elamuse, näiteks kanuumatka, seikluspargi pääsme või midagi muud.

Tähendusega ehted

Ehted on üks populaarsemaid kingitusi, seda eriti meeste hulgas, kes soovivad üllatada enda kallimat. Aga ehteid ei pea kinkima vaid mehed, seda võivad teha ka sõbrannad. Olenevalt sellest, millist tüüpi ehteid kingi saaja eelistab, vali kas klassikalised hõbedast või kullast kõrvarõngad või kingi hoopiski midagi mõne Eesti disaineri poolt. Ehted sobivad kinkimiseks näiteks koolilõpetamise puhul, aga ka sünnipäevaks.

Vannitarbed

Kas tal on kodus vann või saun? Kui jah, siis pane kokku ideaalne komplekt vannis või saunas käimiseks. Selleks võib olla nii mõnus saunalina, kehahooldustooted nagu kehakoorija, näomask, kreem kui ka midagi muud. Kõige selle juurde sobib ka hea hommikumantel, mida pärast saunas lesimist või vannis olemist kanda. Juhul, kui sinu heal tuttaval ei ole sauna ega vanni, siis pane kokku komplekt, millega saab ta teha näomaski, jalavanni kui ka teisi hoolitsusi, mille jaoks ei ole vajalik vanni või sauna olemasolu.

Midagi hingele

Üks hea raamat on alati universaalne ning hea kink igale ühele. Olgu selleks siis luuletuste raamat või mõni viimane romaan, elulooraamat, mis on välja tulnud. Valik on sinu, vali midagi, mis meeldib kingi saajale. Ja isegi siis, kui kingi saaja ei ole suurem lugeja, siis raamat, kus on sünnipäeva luuletused või hoopiski aforismid, kulub igale ühele ära. Samuti on huvitav valik koomiksite raamat või hoopiski mindfulness vihik, mida saab värvida.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar