Loomulik ilu ja naiste vägi

“Daughters” (“Tütred”) on inspireeriv fotoraamat kajastamaks Eestimaa noorte loomulikku ilu ja naiste väge. Mahukas, üle 260 leheküljelises kinkeraamatus figureerivad üle 100 Maarjamaa eri paikadest pärit teismeeas neiu, keda on kümne aasta jooksul jäädvustanud aktiivne ettevõtja, Miss Estonia 2000 ning kahe lapse ema Evelyn Mikomägi.

Evelyn

Fotod: Evelyn Mikomägi

”Raamatu ”Daughters” idee tuli vahetult pärast mu kauaoodatud tütre sündi eelmine aasta, kui võtsin aja maha ja sain oma elule tagasi vaadata. Tahtsin läbi kunstilise võtme kokku panna puzzle oma senisest elukogemusest ja õppetundidest, mida nüüd teistega soovin jagada”, avaldab raamatu autor ja viisteist aastat modelliagentuuri Living Models juhtinud Evelyn Mikomägi.

Oma debüütraamatuga soovib Evelyn julgustada kõiki tütreid ja tulevasi emasid armastama end just sellistena, nagu oleme siia ilma sündinud, ise looma oma teekonda ja leidma viise olemaks enda parimaks versiooniks.

evelynraamat

 

Tuntumatest eestlannadest on raamatus ilmateinud ekstreemsportlane Kelly Sildaru, YouTuber Maria Rannaväli, laulja Getter Jaani, meigikunstnik Ellen Walge, tippmodell ja filmitegija Alexandra Elizabeth Ljadov jt.

Et lisada teosele rahvusvahelist vürtsi, on autor kombineerinud portreed Eestimaa tütardest universaalsete mõtteteradega suurkujudelt, nagu Andy Warhol, Coco Chanel, John Lennon, Audry Hepburn, Mark Twain, Astrid Lindgren, Steve Jobs, Marilyn Monroe, Pablo Picasso, printsess Diana, Oscar Wilde, Richard Branson, Taylor Swift, Elon Musk jpt.

Raamat on lihtsas ingliskeeles ning sobib ideaalselt kingituseks kõikidele nooremeelsetele ja uudishimulikele, kes oskavad väärtustada fotokunsti, naturaalset ilu, esteetikat ja ajatut elutarkust.

28. novembril kell 17.00 toimub Solarise Apollos raamatu esitlus.

Lisa kommentaar