Loomade heaks

Kodumaine rõivabränd Tallinn Dolls lõi käed Tallinna loomade varjupaigaga, kellega ühinesid Eesti räpimaastikul tuntud artist Genka ja armastatud näitlejanna Saara Kadak.

TDZoo kollektsioon on inspireeritud meie väikestest sõpradest – kiisudest ja kutsudest ning panustab heategevuslikult loomade rehabilitatsiooni programmi. Esmakordselt on Dolls loomas ka vabaaja rõivad nii meestele kui ka lastele. TD Zoo kollektsioon tuleb soodsalt ette tellimisse 16. juunil www.pre-o-porter.ee veebipoodi.

“Võrrand, mille muutujateks on Eesti disain, ilusad kleidid, pulstunud koerad ja karvased räpparid on saanud ühe äärmiselt südamliku, eeskujuliku ja õige lahendi,“ sõnab Genka, kes kannab esmakordselt meeste rõivaid TD ZOO MAN. „Ja eelkõige, sellised projektid näitavad seda, et inimesed hoolivad”, arvab ta.

Mari Martin Tallinn Dolls eestvedajana kommenteerib, et esimese meesmodelli valik oli tõesti põnev. Aga tegelikult ma koheselt nägin ideaalset kombinatsiooni Genkast ja hundikoertest – nii loomulik lihtsalt. Ja väga kaunilt sobitus sinna kombinatsiooni veel Genka tütar, kes kannab väikestele preilidele mõeldud riideid.

Ning Saarale sai selga justkui enda musta kiisuga pusa, et oma armsaid väikeseid sõpru
ikka hingele lähedal hoida.

“Imetore oleks kui äkki tuleb kellelgi idee endale sealt koduloom võtta või niisama varjupaika toetada”, kommenteerib Saara.

Paljassaares vähem kui aastaaega avatud olnud loomade varjupaiga missiooniks on igale
loomale leida oma kodu. Omavalitsused tasuvad loomade esimesed 14 päeva
ülalpidamiskulud, kuid reeglina selle aja jooksul uut kodu ei leita ja edasi peetakse loomi
ainult tänu annetajatele. Varjupaiga töötajad hoolitsevad ka selle eest, et sinna sattunud
loomad saaks sotsialiseeritud. Viise, kuidas aidata ja olla vabatahtlik leiab varjupaiga
kodulehelt www.varjupaik.ee .

Lisa kommentaar