Lihtsad nipid kihlasõrmuse valimiseks

kihlasormus

Foto: Pexels.com

Kihlumine on oluline sündmus nii mehe kui naise jaoks, kuid kuna üldjuhul soovib mees naist ettepanekuga üllatada, siis on kihluse planeerimise ja kihlasõrmuse valimisega seonduv suur ettevalmistus peamiselt mehe teha. Kahtlemata soovib iga mees, et kihlumine oleks naise jaoks üks ilusamaid ja olulisemaid sündmuseid ning sõrmuse valimisel ei jäta mees ühtegi detaili juhuse hooleks. Tänapäeval on muutunud väga populaarseks ka sõprade või lähedastega koos kihluse tähistamine ning selle peo korraldab tavaliselt tulevane abielupaar koos.

Millest lähtuda sõrmuse valimisel

On mõistetav, et mehele võib kihlasõrmuse valimine tunduda keeruline ja raske protsess, sest detaile, millele on vaja tähelepanu pöörata on palju. Sõrmuse valimisel tuleks lähtuda järgmistest detailidest, mille järgimine aitab tegelikkuses otsustamise ja sobiva sõrmuse valimise arvatust palju lihtsamaks muuta. Kõige olulisemad detailid sobiva sõrmuse valimisel on sõrmuse valmistamisel kasutatav metalli tüüp ja kaunistamisel kasutatud vääriskivid ning loomulikult sõrmuse ostuks planeeritav eelarve.

Sõrmuse eelarve planeerimisel ole realistlik

Loomulikult sooviks iga mees valida oma tulevasele kihlatule kõige kallima ja kaunima kihlasõrmuse, mis juveelipoes saadaval on. Kuid tegelikkuses tuleb tulevasele naisele sõrmuse valimise puhul jääda realistlikuks ning esimese asjana panna paika rahalise võimekusega sobiv eelarve. Kui seda ei tehta, on sõrmuse valimine tunduvalt keerulisem ja ostuprotsess võib venida asjatult pikaks, kuna mehe arvates ei ole pangaarvel piisavalt suurt summat sõrmuse ostmiseks. Konkreetne, paika pandud eelarve muudab ka müüjale sobiva sõrmuse soovitamise ja erinevate variantide välja pakkumise palju lihtsamaks, mis aitab säästa mõlema osapoole aega.

Ole kursis naise eelistustega

Kui on teada, kui suur summa on sõrmuse ostuks planeeritud, tasub olla tähelepanelik ja jälgida naise eelistusi ehete kandmisel ja valimisel. Kindlasti on naisel olemas mingid ehted, mida ta igapäevaselt kannab ning nende ehete pisiasjades peitub tegelikkuses palju infot, mida sõrmuse valimisel kasutada. Igapäevaselt kantavate ehete abil õnnestub välja selgitada, millisest metallist ja milliste vääriskividega ehteid naine kanda eelistab. Samuti on hea nipp naisega juveelipoodi kaasa minna, kui sinna mõne kingituse valimisel asja on. Sellisel moel on võimalik saada head infot, millist sõrmust tulevane kihlatu kanda eelistaks.

Suurepärane valik abielusõrmuseid ja teisi kvaliteetseid kuld- ja hõbeehteid on saadaval Jahonts veebipoes.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar