Les Petites avab teise poe

Disainipood Les Petites, mis on pühendunud lähiriikidest parima disaintoodete välja noppimisele, avab 14. septembril uue poe nimega Les Petites Looduspood. Lisaks praegusele Balti Disaini poele tuleb uus kauplus samuti Telliskivi Loomelinnaku poetänavale.

munio

Fotol Munio Candela sojavahast küünal, mis ei erita põlemisel mürkained ning tahmab märksa vähem.

Alates 2009. aastast on Les Petites paiknenud erinevates Tallinna asukohtades, kuid Telliskivi tänav on kõige kodusemaks muutunud. Avatavas poes on rõhk veelgi enam eetilisel, jätkusuutlikul, vegan ning looduslikel kodu- ja nahahooldus toodetel. Poe asutaja Elena Volk võtab uut väljakutset rahuloluga vastu: ”Vabanenud poepind annab võimaluse eraldada moe-ja hooldustooted ning tuua Eestise kaubamärke, mida ise olen ammu fännanud.”

Les Petites Looduspoe avasündmuse puhul tutvustab tippmeikar Reet Härmat 100% öko näoõlide sarja Öli ja teeb soovijatele kerge päevameigi. Päeva teises pooles on võimalus kohtuda kodumaise looduskosmeetikabrändi TUUL tegijatega ning toodete testimise kõrvale värsket Tuul Session IPAt rüübata.

Looduspoodi jõuavad mitmed rahvusvaheliselt tuntud keha- ja koduhooldus brändid: Rootsi Tangent Garment Care, Soome vegan kehahooldus Hetkinen, UK plastikuvaba suuhooldus Georganics ning Läti sojavahast küünalde valmistaja Munio Candela, kel on väljas nüüd ka kehale mõeldud tooted. Uues poes on esindatud mitmed kohalikud ettevõtted, nende seas Eesti esimene meestekosmeetika bränd TUUL, BONOBO looduskosmeetika ning ökoloogilised näoõlid Ölilt.

Les Petites Looduspood on avatud alates 14. septembrist Telliskivi Loomelinnaku poetänaval, aadressil Telliskivi 60A.

14. septembri avaürituse ajakava:
13-17 Öli ja iluminutid Reet Härmatiga
17-20 TUUL ja melu
Päeva jooksul pakub värskendust Punch Drinks.

Lisa kommentaar