Lauma laiendab tootevalikut

Baltimaade juhtiv pesutootja Lauma Lingerie esitleb saabuva sügis-talvise hooaja eel uut, naistele alati olulisel kohal oleva tootesarja, kuhu kuuluvad mugavad ja kõrge kvaliteediga sukad, sukkpüksid ja põlvikud – alates 150 deni paksusega sukkpükstest talveperioodil kandmiseks kuni väga õhukeste, 8deniste sukkade ja põlvikuteni.

llaw15

Foto: tootja

Lauma Lingerie uus lai sukkade, sukkpükste ja põlvikute kollektsioon pakub midagi igale maitsele, hõlmates erinevaid stiile, suuruseid ja materjale. Kokku jõuab müügile koguni 21 erineva tihedusega sukkpükste mudelit, mida täiustavad kolm varianti klassikalisi sukki, mis kaunistatud pitsilise silikooniga ülaservaga. Valikusse kuuluvad ka põlvikud ja madalad sokid. Kogu tootevaliku loomisprotsessi juures pole ära unustatud kehakuju korrigeerivaid mudeleid, mis sobivad kandmiseks nii igapäevaselt kui ka väga erilistel üritustel.

Tooted on välja arendatud uue tehnoloogia abil, milles kasutatakse Euroopa tootjate kõrge kvaliteediga materjale, nagu puuvill ja mikrokiud, mis muudavad kandmise väga mugavaks. Märkimist väärib ka see, et tulevikus võetakse sukkade ja sokkide arendamisel ja kollektsiooni laiendamisel arvesse klientide tagasisidet ja moemaailma värskeid trende.

“Lauma Lingerie tootevaliku laiendamine võib tunduda üsna ootamatuna, kuid meie silmis igati loogilise sammuna. Juba mõnda aega on meie kliendid pärinud sukkade järele, mis oleksid sama funktsionaalsed ja kvaliteetsed nagu meie pesugi. Nii jõudsimegi järelduseni, et peame oma teekonda naiste moemaailmas jätkama ka uutel radadel, ning lõime Lauma Lingerie tootearendusosakonnaga uue tootegrupi – sukad, sukkpüksid ja põlvikud, mis lisaks põhifunktsioonile lubavad kandjal end ilusana tunda ja kaunis välja näha,” kommenteeris ettevõtte juht Linda Matisone.

Uus sukkade, sukkpükste ja põlvikute kollektsioon jõuab müügile kuues klassikalises värvitoonis ja kuues eri suuruses (S‒XXL). Tooted jõuavad müügile kõikidesse Eesti Lauma Lingerie kauplustesse alates käesolevast nädalast.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar
|