Kunst Sinu garderoobi

Sõbrapäeva eel algatas innovaatiline Eesti moe ja kunstiplatvorm Wear-Arts toreda kunstisõprade kogunemise.

„Olen üles kasvanud kunsti keskel ja ei kujutaks oma elu ilma selleta ettegi! Kunst ja mood on minu jaoks inspireerivad ning kuidagi loomulik osa elust. Eelistan ajatut, stiilset ja kvaliteetset moodi, mida saab kanda iga päev. Seda Wear-Artsi kollektsioon ka võimaldab, sest minu meelest peaks mood tooma rõõmu, ilu ja looma hea enesetunde!” kommenteerib Anni Arro, kes on lähedane nii kunsti kui ka moega.

„Just see ongi disaini funktsionaalsuse peamine eesmärk, et kunstitöid on võimalik riietel vahetada. See annab võimaluse kanda näiteks iga päev erinevaid kunstiteoseid vastavalt tujule,” leiab kollektsiooni disainer Mari Martin.

Vaata, kuidas valmis kollektsiooni fotoseeria Inese, Anni Arro ja Marju Länikuga.

Wear-Arts on kodumaine moe- ja kunstiplatvorm, mille eesmärgiks on propageerida kunsti autoriõiguste kasutamist moes. Iga tootega toetatakse kunsti ja panustatakse autoriõigustesse, sealhulgas saavad kunstnikud iga toote pealt autoritasu.

Anni kannab piltidel Tallinn Dollsi ja Wear-Artsi ühisloominguna loodud rõivastel Eesti kunstnike töid ‒ Marko Mäetamme „Nuttev karu”, Toomas Volkmanni „Johnny With The Broken Angel” ja Martin Saare „Eventually Everything Connects”.

Anni soengud sättis Kätlin Mägi Hairlook by Cutrin ning jumestas Maret Ubaleht.

Tooted on saadaval kunstiplatvormil wear-arts.com või Tallinn Dolls ateljeest, Tatari 64.

Lisa kommentaar