Kuidas valida sobiv riietus kasiinosse minekuks

Õhtul kasiinosse minek on reeglina alati põnev viis linnas aega veeta. Üks tore vaheldus. Tore juba seetõttu, et saab end ilusaks teha ja enesekindlusest pakatavalt ilusana tunda. Sageli on kasiinodes oma dresscode ja sellele mittevastava riietusega hoonesse siseneda ei lastagi. Kõik kasiinod sellist koodeksit loomulikult ei rakenda, kuid hea tava on seda eelnevalt kontrollida. Allpool vaatame, kuidas valida endale sobiv riietus kasiinosse minekuks ja kui kohapeale minek mingil põhjusel ei sobi, siis mis valikuid tänapäeval veel on.

Fotod: unsplash.com

Minna üksi või mitmekesi?

Kas minna elukaaslasega või sõpradega (või kõik koos), tuleb riietuse puhul vähemalt mingis osas kokku leppida. Riietus peab matchima, et kõik tunneksid end grupi osana. 1+1 peab võrduma kolm, ehk kõigi liikmete välimus peab moodustama säravama ja ilmekama terviku. Eks igat tähte taevas eristabki teistest see, kas ta kuulub tähtkujusse, või ei kuulu. Moodustage koos sõpradega enda eriline tähtkuju, sest kasiinosse minnaksegi särama.

Üksinda minemise juures pole midagi halba, igaüks vajab natuke mina-aega (mõni lihtsalt rohkem) ning kuidas paremini aega veeta, kui mitte end igapäeva rollist välja lastes ja kasiino glamuuri sulandudes. Üksi minnes tuleks valida riietus, milles tunned end enesekindlalt, naiselikult ja loomulikult – ilusalt. Õige riietusega võime end nii mugavustsoonist välja tõugata, kui ka seda enda umber luua. Võimalusi on piiramatult.

Kui ei taha õhtul välja minna

Ei pea ilmtingimata kodust lahkuma, et kasiino põnevust kogeda. Tänapäeval on võimalik oma teki all olles mängudest osa võtta. Seda eeldusel, et internet on kodus olemas. Kuna inimestel on suur soov aeg-ajalt kasiino mängusid nautida, kuid kodu mugavusest lahkuda siiski ei soovi, siis on loodud mitmeid online-kasiinosid. Nendes on võimalik lemmikmänge igal ajal, asukohast sõltumata, nautida.

Kuna teenuse pakkujaid on palju, siis soovija jaoks on parima leidmine keeruliseks muutunud. Üks hea abiline valiku langetamisel on arvustuste lugemine. Arvustuste valikus on mitmes suuruses Eesti kasiinod, nende seas nii Unibet, kui ka vähem tuntud väiksemad kasiinod. Loetu põhjal saab igaüks oma lemmiku valida, sest nii võib kindel olla, et valik saab õige.

Kuidas leida külastamiseks sobiv kasiino

Oluline tegur kasiino sobivuse määramisel on kasiino atmosfäär. Kas asutus on ehk liialt pidulik, või on ta hoopis liiga argipäevane. Ei taha ju kleidiga kampsikute sekka minna, ja samamoodi ei taha end ilusaks teha, saades alles kohale jõudes aru, et tegemist on peensuse tipuga. Teinekord võivad kasiinod kindla temaatikaga olla, näiteks mõne ajastu järgi. Ei tarvitse lasta end sellest heidutada, vaid tuleks väljakutse vastu võtta ning vahelduseks uut välimust proovida. Igal juhul tuleks see meeldejääv kogemus.

 

Kasiino atmosfääri mõjutavad lisaks külastajatele ka hoone üldine välimus (lisaks veel interjöör), töötajate riietus ja suhtumine, pakutavad lisateenused (kokteilibaar, lounge, garderoob jne.), millised mänguvõimalused seal on, ja palju muud. Ühesõnaga, kujuneb atmosfäär üsna mitme teguri koosmõjul ja see omakorda määrabki asutuse dresscode’i. Kõige parema ülevaate saab netist pilte sirvides, mõnelt tuttavalt küsides, või kiirelt kodulehte külastades.

Kuhu minna edasi, kui üldse

Absoluutselt mõjutab riiete valikut õhtu edasine kulg, sest pubisse minnes ei oleks nt. kokteilikleit just kõige mugavam. Terve öö kontsakingadel olemine on juba iseenesest väljakutse. Mõistlik oleks marsruut enam-vähem paika panna, sest olgem ausad, improvisatsioonid teevad hea õhtu veel paremaks õhtuks. Mis iganes plaanid on tehtud, mugavus peab olema tagatud.

Kokkuvõttes

Riietuse valik võib olla üsna valutu, kuid teise jaoks nõuab iga õhtu vähemalt pooleteise-tunnist poodlemist. Õige moe ja stiili tabamine on oluline, sest naise enesekindlus on ikkagi liinil. Kui siiski pole oma riiete valikus päris kindel, on tumedad toonid alati turvalisem valik, sest must sobib tegelikult nii pidulikumale külastusele, kui ka tagasihoidlikumale semi-formal kasiinole.

Juhul, kui kasiinosse minek mingil põhjusel ei motiveeri, siis Tallinnas leidub hulgaliselt muid vahvaid tegevusi oma argielu värskendamiseks. Et nooruslik püsida, peab elu küllaltki vaheldusrikas olema, või vähemalt põnev, sest igavuses minnakse vaid hallitama.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar