Kõrvarõngaste ABC – kõik, mida pead teadma

Üle 80% naistest (ning ka paljudel meestel) on kõrvaaugud. Kõrvarõngaid on erinevates stiilides, suurustes ja materjalidest. Kõrvarõngaste valimisel segadusse sattumine on seega täiesti loomulik.

 

Tuleme sulle appi. Siin on kõik, mida peaksid teadma kõrvarõngaste valimise kohta.

Kuldkõrvarõngaste stiilid

Kõige populaarsemad kuldkõrvarõngad on vaieldamatult erinevates suurustes rõngad.
Need on ajatud – rõngaste kandmine on alati moes!
Teiste levinud stiilide hulka kuuluvad rippuvad, inglise lukuga ning teemantitega kuldkõrvarõngad. Samuti pärlkõrvarõngad, täpid ja kullast kõrvaneedid.

Valimise teeb lihtsamaks see, kui keskendud oma stiilile ning näokujule. Need kõrvarõngad, mis sinu iseloomu ja välimusega kõige paremini kokku lähevad, ongi sulle kõige õigemad.

Ühesõnaga, katseta, katseta katseta!

Kuldkõrvarõngaste materjalid

Kuigi kõige levinumalt kantakse kollasest kullast kõrvarõngaid, ei ole see sinu ainus valik. On olemas ka valgest ja punasest kullast ning emailitud ehteid.

Kui soovid oma välimust põnevamaks teha, vali erinevate kuldade segust tehtud kõrvarõngad (näiteks valgest ja kollasest kullast).

Mis materjalist kõrvarõngad on parimad tundlikele kõrvadele?

Niklialleregia on maailmas väga levinud. Kui tunned kõrvarõngaid kandes valu või ebamugavust, võib põhjus olla just ehte materjalis.
Meil on sulle hea uudis! Tundlikud kõrvad ei tähenda, et sa ei tohiks kõrvarõngaid enam kunagi kanda.

Väärismetallist, näiteks kullast, kõrvarõngad ei tee sinu kõrvadele liiga ning näevad ka kauem ilusad välja. Teine rahakotisõbralikum valik on kanda niklivabu hõbedast kõrvarõngaid.

Kas kõrvarõngaid tohib koguaeg kanda?

Kui otsid kõrvarõngaid igapäevaseks kandmiseks, vali väärismetallist ehted. Spetsiifiline materjal, mida valida (näiteks punane, kollane või valge kuld), oleneb sinu stiilist ning sellest, mis kõrvas kõige loomulikum tundub.

Ära unusta aeg-ajalt oma kõrvarõngaid puhastada! Kui kannad neid igapäevaselt, on hea kõrvarõngad lapiga regulaarselt üle käia, et need oma ilusa läike säilitaksid.

Kuidas leida ideaalsed kõrvarõngad?

Kui tead, mis materjalid ning stiilid olemas on, jääb üle ainult proovida. Need kõrvarõngad, mis sinu kõrvas kõige loomulikumad tunduvad, ongi sulle kõige õigemad – nii lihtne ongi!

Täpsema valiku imelistest kõrvarõngastest leiad Jahonts e-poest.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar