Kopli Couture avab uksed

Kopli ja Kalamaja piiril laiub maamärgina legendaarne Kopli restoran – maitsemeelte ja tunnetekeelte meelisklev standard. Aga nüüd tõuseb fööniksina tuhast ka tema kaksikõde Kopli Couture, uus vintage-pood, retroaaretelaegas, deluxe-garderoob. 

koplicouture

Foto: Marta Vaarik

Kopli Couture on hoolikalt valitud rõivaste ja aksessuaaride assortii kuldsetest aegadest ja viimastest aastakümnetest! Peale küllusliku vintage-garderoobi liituvad Kopli Couture’i liikumisega ka Eesti noored ja andekad disainerid, kes toovad välja oma parimad aarded parima kvaliteedi ja parima hinnaga.

koplic

 

Poe eestvedajad on Veronika Vallimäe ja Evelin Lõoke, kes jagavad oma suurt kirge vintage-riiete müümise ja Kopli elustiili eestvedamisega. Nii Veronika kui ka Evelin on ise väga suured vintage’i armastajad ja oskavad anda head stiilinõu kõikidele tulevastele külastajatele.

Kopli Couture asub Kopli Restorani ja Saaliga samades ruumides aadressil Kopli 25. Kopli Couture on avatud sel reedel kell 19.00–23.00. Edaspidi on Kopli Couture avatud alastes esmaspäevast kell 12.00–18.00, teisipäevast laupäevani kell 12.00–19.00 ja pühapäeviti suletud.

Lisa kommentaar