Kevadsoe WOOLISH

Juba aastast 1928 Viljandis tegutsev kodumaine sisustus- ja kudumibränd WOOLISH, mille fookuses on põhjamaiselt praktiliste, minimalistliku joonega kudumite disainimine ning tootmine, on saanud valmis uue kevadiselt mahedates ja värsketes toonides rõivakollektsiooniga „SHE’S WOOLISH 16”.

_MG_1188 (2) (Small)

Foto: Jaana Süld

WOOLISH on juba neljandat põlvkonda toimetav ettevõte, mis toodab ‒ nagu nimigi ütleb ‒ villaseid tooteid: pleede, voodikatteid, patju, mütse, mantleid ja muidugi kampsuneid. WOOLISHi eesmärk on pakkuda kvaliteetseid ning originaalseid, 100% lambavillast esemeid. Brändi filosoofiaks on elamuste ammutamine lihtsatest asjadest, mis on praktilised, kordumatud ja mis aitavad ka kõige argisematel hetkedel tunda, et sind ümbritsevad erilised asjad.

woolish

 

WOOLISHi tooted on mõjutatud puhtast Skandinaavia stiilist. Rahulikele põhjamaistele toonidele (hall, valge ja beež) toovad vaheldust värviküllased geomeetrilised mustrid, nagu palmik, pits ja romb. Kaubamärgi disaineriteks ja tootearendajateks on ettevõtte kolmanda ning neljanda põlvkonna esindajad, kes lähtuvad oma töös pisidetailidest, originaalsusest ja soovist pakkuda midagi, mis paneb ütlema: „See on lihtsalt nii WOOLISH!”.

_MG_1208 (Small)

 

Rõivakollektsiooni „SHE’S WOOLISH 16” reklaamnägu, näitleja Elina Purde kirjeldab kollektsiooni kui tervikut, milles tõuseb esile puhtus ja naturaalsus. Kudumid on mahedates värvitoonides, sobides ideaalselt nii töisesse atmosfääri kui ka vaba aja veetmiseks.

15. aprillil kell 14.00‒18.00 saab TALI disainipoes (Kotzebue 33) kollektsiooni oma silmaga uudistada. Heast kodumaisest disainist tulvil pärastlõunal turgutavad maitsemeeli Lantsh, Killuke Kooki ja Öun Drinks.

Lisa kommentaar