Kätlin Kaljuvee müütiline maailm

Tallinn Designe House’is on välja pandud Kätlin Kaljuvee moejoonistused, mida on võimalik kohapeal ka osta.

Kätlin Kaljuvee on auhinnatud ja rahvusvaheliselt tunnustatud kunstnik, kelle loomingus on kesksel kohal looduse müütiline jõud ja elu oma mitmekesises kauniduses. Tema tindipliiatsiga käsitsi joonistatud ja siidikangale trükitud illustratsioonid on saanud ainest Eesti kummituslikest metsadest ja ürgsest loodusest ning kannavad endas vaba ja hingestatud vaimu, tuues kaasa sõõmu värsket õnnepuhangut.

Kätlin Kaljuvee loomingut on tellinud näiteks legendaarne Patti Smith, kelle muusikast kunstnik inspiratsiooni ammutab. Tema tindi ja vesivärvidega käsitsi illustreeritud töid on tellinud ka Givenchy, Rotring ja Samsung. Eesti klientuuri hulka kuulub kohalike poliitikute ja ühiskonnategelaste eliit, peale selle JOIK, Swedbank, Starman, Ivo Nikkolo ja Baltika. Praegu õpetab Kätlin moeillustratsiooni Eesti kunstiakadeemia ja EKA Avatud Akadeemia tudengitele.

„Tallinn Design House’is on väljas parim valik minu kõige uuematest joonistustest. Töid on võimalik kohapeal osta, need on unikaalsed käsitsi signeeritud autorigraafikad, millest igaüht on saada ainult mõni eksemplar,” kommenteerib Kätlin.

Eestis on ainult Tallinn Design House’is müügil Kätlin Kaljuvee uued unikaalsed limiteeritud ja käsitsi allkirjastatud graafilised tööd. Töid on võimalik osta nii raamitud kujul kui ka graafiliste lehtedena. Minge vaatama kasvõi niisama, kui osta ei taha.

Lisa kommentaar