Karge, kordumatu ja lustakas

Woolishi värske kollektsioon seob maailma moetrendid põhjamaiste lõigetega ning eelolevaks suveks on loodud traditsioonilisest kirkam kollektsioon, mis on praktiline ja kvaliteetne.

Äsja müügile jõudnud suvekollektsioonist leiab nii klassikalisi kampsuneid kui ka moodsaid lõikelahendusi: trendikaid pikki tuunikaid, kimonost inspireeritud mantleid ja bomberstiilis jakke, mis on jahedateks õhtuteks lausa loodud.

Kollektsiooni mahe värvipalett, kus troonivad mündiroheline, küpse virsiku karva oranž, õrn lavendlililla ning tuhakarva hall, on kummardus sumedatele Eesti suvedele: suhkruvati karva taevale ning kordumatutele päikeseloojangutele.

Kõik Woolishi suvekollektsiooni esemed koosnevad 50% meriinovillast ning 50% Inglise lambavillast, tagades rõivaste kõrge kvaliteedi, pehmuse, soojuse ja esinduslikkuse.

Karged värvid, kordumatu kärjemuster ning lustakas noolegraafika annavad traditsioonilisele materjalile aga uue trendika dimensiooni.

Peale e-poe (woolish.ee) ja edasimüüjate saab Woolishi tooteid soetada ka brändi stuudiopoest Baltika kvartalis (Veerenni 24). Poest leiab nii naiste- kui ka meestekudumid ning laias valikus sisustustooteid.

Lisa kommentaar