Kaleidoskop üllatab

Loominguline duo KALEIDOSKOP ehk Kristina Sibul ja Julia Perlin on välja tulnud naiselike ja nüüdisaegsete moekollektsioonidega.

Kollektsiooni „Deep Waters” loomisel sai Kristina Sibul inspiratsiooni oma reisist Põhja Itaaliasse, kus ta ammutas inspiratsiooni kaluriküladest ja lakoonilisest värvigammast. Juba kollektsiooni viimistledes pööras disainer erilist tähelepanu detailidele, ilustades neid erinevate nööridega. Põhiliseks värviks sai sügavsinine ja selle variatsioonid, mille kõrval on kasutatud liivakarva ja smaragdrohelist tooni. Kõik riided on kergetest ja naturaalsetest kangastest, mis on omavahel lihtsalt sobitatavad ja suvel kandmiseks mugavad.

Julia Perlin on oma kollektsioonis „Down The Rabbit Hole” taganenud harjumuspärastest klassikalistest vormidest. Selle asemel mängib ta hoopis elementide ja detailidega. Disainerit inspireeris tema tütre Mia sünd. Ka kollektsiooni nimi on mitmetähenduslik. Sellel on ka varjatud vorm, mis sümboliseerib emaks saamisega kaasas käivat tundmatust. Kollektsioon on koostatud nii värvilt kui ka tekstuurilt erisugustest kangastest nagu samet, žakard, tüll, siid ja isegi peruu alpaka vill.

Kollektsioon on eksklusiivselt müügil äsja avatud Tallinn Design House’is Rotermanni 14.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar