Festival, mis annab uue hingamise

16.-21. juulil toimub Aidla puhkekeskuses rahvusvaheline tantrafestival , “High on Life”. Kuue päeva jooksul tuuakse osalejateni mitmed ülemaailmselt tunnustatud vaimsed õpetajad ja praktikud, nende hulgas ka autentne India guru Swami Sachidananda.

Tantrafestival

Foto: Erakogu

Seitsmendat korda toimuva festivali kavasse on sel aastal kaasatud mitmed erinevad õpetajad, kes osalejatega enda kogemusi ja teadmisi jagavad. Festivali peakorraldaja Peep Õunapuu sõnul annavad uued õpetajad festivalile värske hingamise ja teevad iga festivali ainulaadseks.

“Kõik meie festivalid on täiesti unikaalsed sündmused ning pingutame igal aastal, et tuua osalejateni uusi ja põnevaid esinejaid. Festivali külastajate arv on igal aastal kasvanud ja pea poole osalejatest moodustavad inimesed, kes reisivad Eestisse just “High on Life” festivali tuntud kvaliteedi ja ülemaailmselt tunnustatud õpetajate pärast,” selgitas peakorraldaja Õunapuu.

Ürituse eesmärgiks on tuua tantraõpetused kõikides eluvaldkondades tegutsevate inimesteni. Festivalile on oodatud kõik, kellel on huvi tantristlike ja teiste vaimsete praktikate vastu. Eelnev kogemus ei ole osalemiseks vajalik, kuivõrd festivalikava kokkupanekul on jälgitud, et sobiva tegevuse leiaks iga osaleja.

Sel aastal on osalejatel harukordne võimalus kohtuda autentse India guru Swami Sachidanandaga. Swami kannab endas iidset veedade tarkust ning tutvustab huvilistele tantra olemust selle algupärases tähenduses. Teise olulise õpetajana saavad osalejad festivalil kohtuda Kayanne Lee´ga, kes õpetab osalejaid paremini lugema ja mõistma enda füüsilise keha sõnumeid ning nende seoseid emotsioonide ja organite tervisega.

Teiste seas on enda nõusoleku õpetamiseks andnud Niraj, Crystal Ra & Michael, Whitedone, Julia Akacia, Igor Earthchild, Prem Radha ning eestlastest Alar Krautman, Kristiina Saul, Margus Sarmet, Tiit Trofimov.

Lisaks vaimsele tööle on festivalil suur osa ka füüsilise keha toetamisel ja tervislikel eluviisidel. Festivalil pakutakse taimetoitu ning iga päev on võimalik käia saunas, ujuda järves või tantside ümber lõkke. Loodussõbralikuma ürituse nimel palutakse osalejatel võimalusel kaasa tuua enda toidunõud.

Festival toimub kolmes keeles – eesti, inglise ja vene keeles. Kõik loengud ja töötoad tõlgitakse kohapeal. Lisaks 6-päevasele festivalipassile on võimalik soetada ka 3-päeva pileteid ning pileteid ürituse avatseremooniale.

Lisainfot festivali kohta leiab aadressilt ning pileteid saab soetada veebipoest. https://highonlifefestival.com/tickets

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar