Esimene maherõivaste pood Eestis

Ülemiste keskuses avatakse LAV ORGANIC LIFESTYLE’i esimene pood Eestis. Suur avapidu koos LAV ORGANIC LIFESTYLE’i kevadkollektsiooni esitlusega toimub 12. aprillil.

Poes LAV ORGANIC LIFESTYLE saab veenduda, et ka ökorõivas võib olla ilus ja kandjat kaunistav. Poest on võimalik osta bambusest, kanepist ja mahepuuvillast valmistatud trendikaid rõivaid, pesu, vegan jalanõusid ning isegi tervislikke stiilseid päikeseprille. Valikus on riided kogu perele: naistele, meestele ja lastele. Poedisaini on teinud tuntud sisearhitekt Helen Kolks.

LAVi tegevjuht Kristi Hõrrak toob lihtsad näited: nailonrinnahoidja suurendab vähiriski, sünteetiline meestepesu põhjustab viljatust ning sünteetilises ööpesus magav laps korjab enda kehasse suure osa rõivas sisalduvat keemiat. Sportides maherõivastes paranevad aga sporditulemused kuna keha ei pea võitlema sünteetilisest rõivast erituva keemiaga.

„Paljud küsivad minult, miks peaks tervislikku rõivast kandma, ja kui räägin neile maherõiva eelistest, siis inimesed teevad oma korrektuurid kiirelt. Mul on äärmiselt hea meel, et ka Eestis oleme lühikese ajaga enda ümber kogunud suure hulga fänne, kes pärast pehmete maheriiete kandmist on praktiliselt välja vahetanud kogu oma senise polüestrist ja nailonist koosneva garderoobi. Kes korra on siidpehmet bambus- või mahepuuvillarõivast kandnud, see enam naljalt midagi keemilist selga panna ei soovi. Rõõm on tõdeda, et oma naiseliku ja stiilse rõivavalikuga oleme muutnud Eesti naiste arusaama, et öko ei pea olema kottpluus, vaid võib samal ajal olla nii tervislik kui ka kaunis,” kommenteerib Kristi.

12. aprillil toimuval avaüritusel kaunistavad modelle Sigrid Papagoi peaehted, juuksed sätib KEVIN.MURPHY juuksetoodete abil lavavalmis RandRilu juuksurisalong ning meigiga lisab sära Glo Minerals. Külalistel teeb suu magusaks Pagar Võtaks oma suussulavate mahemaiustustega ning joogiga üllatab uus karastusjook Kane’s. Avaürituse algab kell 18.00.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar
|