Ehted üheks õhtuks!

Glam.Rent on ehete ning aksessuaaride laenutusplatvorm, mis pakub laialdast valikut Eesti ehtekunstnike loomingu rentimiseks. Seega nüüd on võimalik välja näha ainulaadne, eksklusiivne ja glamuurne, kandes omanäolisi brändiehteid ilma neid ostmata ja omamata. Disainerehete rendiplatvorm on justkui sinu põhjatu ehtelaegas, kuna annab lõputu ligipääsu Eesti disainehetele, kulutamata selleks sadu eurosid.

Kristiina Ploom Jewellery

Foto: Kristiina Ploom Jewellery

Ehete laenutamine on elustiil, mis on nii keskonna- kui ka rahakotisäästlikum.

„Platvorm oma olemuselt on hästi lihtne – kliendina valid välja sobilikud ehted vajaminevaks kuupäevaks, broneerid ja maksad tellimuse eest. Disainer saab vastavasisulise e-maili ning paneb soovitud ehted õigeaegselt pakiautomaadiga teele. Pärast sündmusel osalemist on kliendina sul vaja ehted vaid disainerile tagastada,“ kommenteerib rendiplatvormi looja Andra Vabar.

Lisa Kroeber Jewellery

Foto: Lisa Kroeber Jewellery Art

„Nagu näha, siis disainerehted liiguvad otse disaineri ning kliendi vahel. Meie oleme siin vaid teenuse vahendaja rollis, toetades sellel teekonnal nii disainerit kui ka klienti, püüdes mõlemale osapoolele kogu seda protsessi võimalikult kasutajasõbralikuks ning mugavaks teha.”

Eheru╠łs

Foto: Eherüs

Täna saab juba rentida Tanel Veenre Jewellery, Lisa Kroeber Jewellery Art, Kristiina Ploom Jewellery, Eherüs, Tuunson & Daughters ning Wooch loomingut, kuid Glam.Rent tiim töötab selle nimel, et jooksvalt koguaeg nii uusi tooteid kui ka disainereid platvormile saada.

Kaelaehe Contempo kollektsioonist_Kristiina Ploom Jewellery_photo credit Kristiina Ploom

Foto: Kristiina Ploom Jewellery

Kuidas rendiplatvorm töötab?
1) vali meeldiv ehe või akssesuaar
2) broneeri kuupäev ja soorita tellimus
3) võta pakk automaadist
4) naudi ja sära ehet kandes
5) tagasta pakk automaati
6) jaga kogemust

Glam.Rent’i olulised lingid:
koduleht
FB
IG

Lisa kommentaar