Eesti tantsustuudio avab hooaja maailma tipptantsijatega

DanceAct Tantsustuudio sügishooaja ametlikud tantsusaadikud ja reklaaminäod on maailma tippklassi tantsijad Polina Teleshova ja Kirill Belorukov. Stiilne ja pilkupüüdev fotoseeria valmis kevadel Tallinnas, kus Polina ja Kirill andsid ka eksklusiivsed tantsuworkshopid. Tegemist on esimese korraga, kus Eesti tantsu- või treeningstuudiot reklaamivad maailma absoluutsesse tippu kuuluvad sportlased. Kõikide tantsuhuviliste jaoks algab uus trenniaasta DanceActis 3. septembril.

danceact

Fotod: Risto Ring

Maailma edetabelis 5. kohta hoidvad mitmekordsed Venemaa meistrid profiklassis, Polina ja Kirill, on õnnelikud, et saavad anda oma panuse eestlaste tantsupisikuga nakatamisse ning tantsutreeningu populariseerimisse.

“Tantsuga alustada ei ole kunagi hilja. Kõige tähtsam on, et see sulle endale meeldib ja rahuldust pakub. Tants on eeskätt emotsioonide väljendamine ja kui sa usud endasse ning sellesse, mida sa teed, siis tulebki kõik välja. Me kõik oleme kuskilt alustanud,” rääkis Polina Teleshova.

dancea

 

„See, et esimesel korral kõik välja ei tule, on loomulik, tantsusaali tullaksegi ju õppima ning iga algus on raske. Kõige olulisem on mitte tunda häbi ja karta, vaid proovida aina uuesti ja uuesti ning nii jõuabki tulemusteni,” julgustas ka Kirill Belorukov tantsutrennidesse tulema.

DanceAct Tantsustuudio pakub laia valikut erinevaid tantsu- ja treeningstiile kõigile, kes end lihtsalt heas vormis hoida soovivad ning ka professionaalsetele tantsijatele, nii täiskasvanutele kui lastele.

“Nõustun sajaprotsendiliselt Polina ja Kirilliga. Tantsutrenniga alustada pole mitte kunagi liiga hilja ning tantsima oleme me suutelised panema igaühe! Ei ole vaja mingit erilist ettevalmistust, lihtsalt tuleb teha esimene samm ning tulla kohale. Lisaks on tants üliefektiivne fitness-treening. On teaduslikult tõestatud, et tantsuga tegelev inimene on tervem inimene. Tantsutrenni käigus vabanev märkimisväärne hulk endorfiini toob ellu sõna otseses mõttes kvaliteeti,” kinnitab Georg Kodusaar, DanceActi juht.

dance

 

3. septembril algaval trennihooajal alustab DanceActis professionaalsete treenerite juhendamisel arvukalt treeningrühmi, nii algajatele, kesktasemele kui juba edasijõudnud tantsijatele. Stiilidest on esindatud ladina-ameerika tantsudel baseeruv ülipopulaarne bailatino, aga ka ballett, kaasaegne jazz, house dancecheerleading, kõhutants ja bollywood, muscle toning, spetsiaalselt meestele mõeldud power break ning paljud teised stiilid.

DanceAct on Eesti üks vanimaid ja suurimaid tantsustuudioid, mis tegeleb tantsutreeningu populariseerimisega juba ligi 20 aastat. Tantsustuudio filiaalid asuvad Tallinnas Narva mnt-l, Lasnamäel, Keilas, Jüris, Viimsis, Nõmmel ja Tartus.

Lisa kommentaar