Domino ehtekollektsioon

Fazer lõi koostöös kodumaise ehtebrändi NVbyKrissi ja aksessuaaridisaineri Kadri Kruusiga Domino ehtekollektsiooni, mis on inspireeritud uuenduskuuri läbinud ning seejuures helgema ilme saanud  armastatud küpsisesarja pakendikujundusest.

img_2D_0004-1024x1024

Fazer Eesti maiustuste kategooria juht Triin Aasma tõdeb, et Domino sarja uus pakendikujundus ning selle õrn, ent efektne värvigamma inspireeris neid kastist välja mõtlema.

„Tekkis idee magusaampsu kõrvale luua midagi naiselikku ning hetkegi kahtlemata otsustasime ühendust võtta NVbyKrissi ehtebrändi nime all tegutseva Kriss Eglite ja nahadisainer Kadri Kruusiga. Nende kahe andeka disaineri koostöö tulemusena sündiski Domino küpsisesarja pastelsetest värvitoonidest inspireeritud käeaksessuaaride kollektsioon,“ kommenteeris Aasma.

FC_Domino_Minttu_350g_707410_HR_SV_2

 

„Naiselik, ent samas üdini nooruslik Domino erikollektsioon koosneb kolmest erineva värvikombinatsiooniga naiste seas populaarsetest Time To Rock käeehetest, mis seekord on disaineritel valminud kahasse. Kadri Kruusi meisterdatud pastelset roosat, tumeroosat ning rose gold värvitooni kahekordset nahariba kaunistab NVbyKrissi stuudio mündikarva amasoniit, mis seob kollektsiooni ühtseks tervikuks,“ kirjeldas Aasma erikollektsiooni.

„Põnevad koostööd meile meeldivad, seega olime mõlemad meeleldi nõus pakkumise vastu võtma ning erikollektsiooni loomisel kaasa lööma. Saime ehete loomiseks inspiratsiooni pakenditel esindatud värvidest, kuid lisaks otsustasime efekti lisamiseks kasutada ka julgemaid toone, nagu seda on tumeroosa ja rose-gold,“ lisasid kollektsiooni autorid.

„Kollektsioonis kasutatud mündikarva kivikesed viitavad ka Domino sarja uusimale liikmele. Lisaks originaal- ja šokolaaditäidisega ning šokolaadiga kaetud küpsistele on kõikide piparmündi armastajate rõõmuks nüüd müügil ka mündimaitselise täidisega küpsised,“ kommenteeris Aasma.

Domino erikollektsioon on alates tänasest müügil NVbyKrissi e-poes www.nvbyk.com ning käeaksessuaare on võimalik soetada kuni augustikuu lõpuni. Esimesed 50 ostjat saavad kaasa ka uue pakendidisainiga Domino küpsised.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar