Craftory sõbrustab TID käekelladega

Craftory nahatöökojast saab alates juunikuust mugavalt osta tuntud Rootsi brändi TID käekelli. Tegemist on ülimalt lihtsate, kuid samas detailideni läbimõeldud ja efektsete aksessuaaridega, mis sobituvad Craftory senise tootevalikuga perfektselt.

TID no 1_7

Foto: TID

Kuigi “nutiajastul” ei ole käekell enam hädavajalik tarbeese, siis just nüüd kantakse seda enam kui varem. See on staatuse märk ning kombineerib nii kandja isiksuse kui ka stiili ühtseks tervikuks. “TIDi puhta ja aegumatu disainiga kelladel oli meil juba varem silm peal ja tuleb välja, et ka nemad olid meid märganud. Tutvumisest sai tõuge, et omavahel rahakotte ja kellasid vahetada ja samas hakata nende edasimüüjaks, kes pakub ka kellarihmale mongorammi pressimist,” kommenteerib Craftory meeskond ühist koostööd.

Seega on eestlased esimesed maailmas, kes saavad lisaks mudeli, sihverplaadi värvuse ning suuruse ja rihma valimisele enda TID käekella eriti isiklikuks teha rihma sisse pressitud monogrammiga.

TID no 1_8

 

Craftory orgaaniliselt pargitud nahast toodetega sobivaid TID käekelli saab osta veebist ja äsja Viru Keskuse aatriumis avatud pop-up poest.

Lisa kommentaar