Armastusest moe vastu

Kolmapäeval, 8. novembril kell 19.00 toimuv Femme salongiõhtu ootab kõiki huvilisi kohvikusse Kuusk Hernesto, et kohtuda seal stilist Merit Boeijkensiga. Üha hoogsamalt läheneva pidustuste hooaja raames on taas asjakohane rääkida moest ja ilust ning värskendada enda ideid ja mõtteid.

merit_vaike

Foto: Kalev Lilleorg

Merit Boeijkensi jaoks on mood miski, mis muutub meeletu kiirusega, mistõttu on võimatu sellest ka tüdineda. Kirglik suhtumine moemaailma on Meritis olnud juba teismeeast saati ning 15-aastaselt sai temast modell. Hilisemas elus suundus ta õppima rahvusvaheliselt tunnustatud Amsterdami Stiiliakdeemiasse Artemis, kus ta 2007. a omandas diplomi moestilistika erialal. Stilistina teeb Merit kaastööd mitmele ajakirjandusväljaandele, ajalehtedele, firmadele ja kauplustele. Kindlasti on enamik meist näinud tema stilistikäekirja ajakirja Naised moelehekülgedel, mida ta tegi üheksa aastat. Peale selle tegeleb tunnustatud stilist ka individuaalse moenõustamisega.

„Iga projekt ja klient on erinev. Minu eesmärk on arvestada inimese individuaalsust ja tuua välja tema tugevad küljed. Kui olen suutnud oma tööga muuta kellegi ilusamaks, õnnelikumaks ja enesekindlamaks, pakub see mulle suurt rahuldust,” kinnitab Merit oma kogemustele tuginedes.

Salongiõhtul räägib Merit stiilist üldiselt ja sellest, kuidas orienteeruda tänapäeva värvikas ja mitmekülgses moetrendide maailmas. Veel kõneleb ta sellest, millist infot annab riietus kandja kohta ning kuidas targalt valida oma garderoobi esemeid nii, et sealt leiab selga panemiseks alati midagi sobivat. Klassikaline „mul pole midagi selga panna“ tunne võiks olla pigem erand kui tavaline nähtus.

Arvestades lähenevat hooaega, jagab Merit hea meelega ka praktilisi moesoovitusi aastalõpu pidustusteks. Salongiõhtul esitletakse ka Debenhamsi kaubamaja moevalikuid, mis võivad olla inspiratsiooniks enda garderoobi täiendamisel või taasavastamisel.

Salongiõhtu toimub 8. novembril kell 19.00 kohvikus Kuusk Hernesto (Herne 6), kus külaliste maitsemeeli paitab peakokk Renee Pärnsalu kokku pandud suupistevalik.

Osalustasu on 15. eurot.

Palume kõigil soovijail registreeruda, täites allpool oleva ankeedi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjutada silvi@femme.ee

Väikese ülevaate sarmika stilisti tegemistest leiab tema FB lehelt Smart Style by Merit Boeijkens.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar