„Armasta oma rindu. Meie teeme seda“

Lindexi kevadise aluspesukampaaniasõnum on „Armasta oma rindu. Meie teeme seda“. Selle kampaaniaga soovib Lindex tähistada naiste erinevusi ja julgustada igat naist armastama iseennast ning oma rindu just sellisena, nagu nad on.

lindex_

Foto: Tootja

Naiste rindu on alati kutsutud paljude sümboolsete metafooridega: melonid, pommid, mügarikud ja palju muud. Meie arvates on aeg seda mõtteviisi muuta. Me soovime soojuse ja huumoriga näidata, kuidas iga naine kontrollib ise oma metafoori ja selle tähendust. Me tahame lihtsalt julgustada kõiki jääma iseendaks ja armastama oma rindu just sellisena nagu need on, olenemata suurusest ning kujust,“ ütleb Lindexi ülemaailmse turunduse juht Linda Olsson. Lindexi aluspesukampaanias osalevad loomulikud ja võrratud inimesed, kes identifitseerivad end naistena. Nad on erinevates eluolukordades ja -etappides, kus nad uhkuse ning enesekindlusega mõtisklevad oma rindade ja isikliku metafoori üle. Selle kampaaniaga soovib moeettevõte tähistada naiste erinevusi ja julgustada igat naist armastama iseennast ning oma rindu just sellisena, nagu nad on.

Lindexi pikaajaline kogemus aluspesu valdkonnas on andnud ettevõttele erilised teadmised naiste kehade, lõigete, mugavuse ning kvaliteedi kohta, mis on teinud neist Põhjamaade pesuturu liidri. Lindexi jaoks on naised alati olnud tähelepanu keskmes ja selle kevade aluspesukampaania on üks paljudest algatustest, mis lähtub moeettevõtte suuremast eesmärgist: motiveerida ja inspireerida naisi kõikjal.

Lindexi aluspesukampaania algab täna. Vaata kampaania videot.

Lisa kommentaar