Alusta uut elu!

Soovid oma kehakaalu vähendada? Dieet ei ole lahendus! Kui tahad näha tõelist progressi ja püsivaid tulemusi, siis pead end elutervele toitumisele häälestama, õppima õigesti trenni tegema ja end osadest harjumustest võõrutama. Ära alustadieeti, alusta uut elu!

6T5A1658

Foto: Egert Kamenik

Pärnu uus kuurorthotell ESTONIA Resort Hotel & Spa koostöös Sports Gene’iga alustab jaanuaris tervislikku elustiili tutvustavat lühipuhkuste sarja SINU UUS MINA. Eesmärgiks on aidata klientidel leida tasakaal õige toitumise ja liikumise vahel ning muuta oma elustiil püsivalt tervislikumaks.

Kahepäevaste etappide käigus näidatakse ette, kuidas tervislikult elada ja toituda, sealjuures arvestatakse ka pärilikke faktoreid ja toitumisvälistusi. Loenguid viivad läbi ja nõustavad Sports Gene’i tunnustatud spetsialistid Jaak Mae ja Tõnis Matsin ning toitumisnõustajad Kristina Meltsov ja Siiri Sarv.

6T5A2065

 

Esimene etapp toimub 21.–23. jaanuaril 2016 Pärnus ESTONIA Resort Hotel & Spa-s. Kahepäevane programm sisaldab loenguid ja toitumissoovitusi, kergeid üldtreeninguid nii värskes õhus kui siseruumides. Uue püsivalt tervisliku elustiili saavutamist toetavad erimenüüd hotelli restoranis NOOT. Etapp lõpeb eesmärkide püstitamisega edasiseks ja kokkulepetega iseendaga. Teine etapp toimub 18.–20. Veebruaril 2016.

Lisainfot saad siit

ESTONIA Resort Hotel & Spa on 2015. aasta juulis avatud uue kontseptsiooniga kuurorthotell Pärnus. Uues hotellis on nelja tärni hotellimugavused ühendatud eestimaiste spaa- ja saunamõnudega. Kuurorthotellis on 106 kõigi mugavustega hotellituba ja a´la carte restoran NOOT. Hotelli spaa- ja konverentsimaja 1. korrusel asub konverentsikeskus enam kui 300 külalisele. 2. ja 3. korrusel on külastajate kasutuses ainulaadne spaa- ja saunakeskus koos aktiivspaaga, kus kliendid saavad teadlikult tegeleda oma tervise, keha ja meele tasakaalustamisega nii saunamõnusid ja spaahoolitsusi nautides kui ka jooga ja rühmatundides.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar