Aldo Järvsoo kevadkollektsioon viib veealusesse imemaailma

Kevadine Tallinn Fashion Week saab avapaugu 18. aprillil kell 18.00 algaval Embassy of Fashion stuudio moekunstnike Riina Põldroosi, Ketlin Bachmanni ja Aldo Järvsoo etendusega.

Fotod: Tanel Veenre

Aldo Järvsoo kevadkollektsiooni Hoovus valmistamiseks läks suures osas kasutusse Embassy of Fashion moestuudio kangajääke eelmistest kollektsioonidest ja eratellimustest – sustainable slow fashion on enamuse Eesti moedisaini märksõnadeks juba aastaid, kuid siiski jääb alles oluline kogus kangatükke, millest on võimalik luua midagi väärtuslikku.

Moeetenduse toimumiskoht on alati olnud Aldo Järvsoo jaoks inspireeriv, olgu selleks Niguliste kirik, Lutheri parkla või Tallinna Teletorn, nii ka sel korral. “Kalev spaas vee peal moeetenduse korraldamine tuli esimest korda mõttesse, kui käisin aastaid tagasi sõbra ujumisvõistlustele kaasa elamas ja nägin vaimusilmas enda loomingut kõndimas vee peal. Sel hetkel tundus see absurd, aga iga minu absurdne idee on lõpuks reaalsuseks saanud,” ütleb moelooja.

 

Aldo Järvsoo kollektsiooni pastelne tüllivahune maailm on inspireeritud veealusest imemaailmast, kus hõljuvad müstilised olendid ja veetaimed. Unenäolisele veemaailmale vastandub meremeeste riietusest inspireeritud konkreetne madruse-triibustik.

Piletid kevadisele moenädalale on saadaval Fientas.

Lisa kommentaar